Kroonika horoskoop 3.-9. juuli | Kaljukits mõistab üha enam naissoost sugulasi, Skorpionil võib ette tulla mitmed ootamatud kohtumised:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Suudate loobuda millestki parema tuleviku nimel. Sobiv aeg muudatuste tegemiseks ja olulise eraldamiseks ebaolulisest. Olete kaine mõtlemisega ja rahulik.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Ootate täna, et pigem teised oleksid aktiivsed ning otsiks teiega esimesena kontakti. Olge valmis aga selleks, et peate hoopis ise aktiivsem pool olema.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna on päev, mil võiksite rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kellega teil juba ammu pole olnud aega tegeleda. Hea aeg suhtlemiseks lastega.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea ettekujutusvõime, produktiivne alateadvus ja vastuvõtlikkus kõige ilusa suhtes. Ilusalongid!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Naudite täna seltskonda, kus saate esineda ja näidata oma oskusi. Püüate iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu, tõenäoliset see teil ka õnnestub.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et teie mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüdke jääda rahulikuks ja kasutage oma intuitsiooni teiste aitamiseks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalik, et teile avaneb täna hea võimalus oma kaotatud positsiooni tagasi saada või ihaldatud partneris huvi äratada. Olete tavalisest enesekindlam.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on muretute ning rõõmsameelsete meeleoludega päev. Isegi tüütud või ebameeldivad tegevused ei häiri teid nii palju, kui tavaliselt.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kaldute üle töötama ning ennast killustama mitme erineva tegevusvaldkonna vahel. Püüdke taastada õige töö ja puhkamise vahekord. Ärge võtke uusi kohustusi!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olete täna lõbujanuline ning saate inimestega suurepäraselt läbi. Tõsisteks jutuajamisteks ja filosofeerimiseks pole just kõige soodsam aeg.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Püüdke oma elu korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teid hakkavad täna ärritama inimeste juures asjad, mis sunnivad teid kuidagi loobuma oma isikupärast. Tunnete tavalisest suuremat vabadusejanu.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: