Kroonika horoskoop 29. mai-4. juuni | Kaksikuid ootavad ees veidrad ajad, Kaljukitse elus toimuvad suured muutused:
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võite täna eneses avastada mõne ebameeldiva omaduse, kuid püüate seda parema meelega eitada. Oht kergesti illusiooni langeda. Vältige alkoholi.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna suureneb märgatavalt teie teadmistejanu. Otsite suhtlust ka sellistelt inimestelt, kellega te tavaliselt ei lävi. Nüüd on inforohke aeg.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Olete sattunud situatsiooni, mis sunnib teil tähelepanu pöörama sellele, mida oleksite meelsamini ignoreerinud. Võivad ilmneda probleemid seksuaalelus.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teie enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ärge siiski laske endale pähe istuda, püüdke hoida oma pea püsti! Hea aeg reisimiseks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Täna peaksite väga rangelt kinni pidama oma lubadustest sest on oht, et saladused tulevad päevavalgele ja illusioonid, mida teistele olete loonud, purunevad.
Neitsi 23. august - 22. september
Olete leidlik ning tunnete vastupandamatut tõmmet uuelaadse tehnika poole. Peate tähtsaks vabadust ja sõltumatust. Originaalsed ning lennukad ideed.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teil aitab vaimset heaolu säilitada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Tunnetete ennast ja oma keha hästi. Püüdke andestada kõigile ja kõigele.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kipute täna olukordi ebaadekvaatselt hindama. Teil on raskusi õiglaste otsuste langetamisel. Samas ootate, et teie suhtes oldaks mõistev ja arvestav.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tunnete soovi teha oma kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Võimalik, et teile tulevad täna ootamatult külalised või näete vana tuttavat.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Pöörake tähelepanu kodukoldele ja perekonnale. Juhul, kui suhted vanematega on pingelised, tuleks neid leevendada ning muuta harmooniliseks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Teid köidavad täna tugevad meeleolukad elamused, mis on pisut ekstreemset laadi. Otsite seiklusi, kuid võite sattuda nii hoogu, et unustate mõne lubaduse.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Peaksite täna usaldama vaid iseennast, pole mõtet arvestada, et keegi teie eest midagi ära tegema hakkab. Hea aeg tervislikuks ülevaatuseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: