Kroonika horoskoop 11.-17. oktoober:
Kaksikud peavad olema salakavalad, Veevalajad leiavad lõpuks rahu
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna oleks soovitav tegutseda rahulikult ja läbimõeldult. Kiirustamine toob endaga vaid sekeldusi ja halvemal juhul isegi kaaslastega tülli mineku.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olete täna üsna kokkuhoidlik ja kipute koonerdama ka seal, kus ei peaks. Võtke elu vabamalt, raha tuleb ja läheb! Lihtne täita igapäeva kohustusi.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Valitsevad kodused meeleolud. Tõenäoliselt suhtlete rohkem, kui tavaliselt oma perekonnaga. Tuletate meelde vanu aegu ning veedate mõnusalt aega.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teil võib täna raskusi tekkida oma üle ääre voolavate emotsioonide taltsutamisega. Teie meeleolu kõigub rohkem, kui tavaliselt. Probleemid suhetes.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võite täna liigse sisemise rahutuse tõttu ekslikult tunnetada, et teie probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Vältige asjatut solvumist.
Neitsi 23. august - 22. september
Tänasel päeval aktiviseeruvad teie jaoks kangekaelsed meeleolud. Teie järeleandmatus võib nii mõnegi teie lähikondlastest endast välja viia.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna võib tulla teie plaanidesse mõni oluline muudatus. Nüüd on ootamatuste aeg, kus peaksite valmis olema spontaanseks asjade laabumiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tõenäoliselt saate täna inspiratsiooni eelkõige lastest või lapsemeelsusest. Hea aeg teha midagi sellist, mida alati olete teha tahtnud, kuid pole julgenud.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna on igati soodne ja rahulik päev inimsuhete parandamiseks. Oskate oma tundeid väljendada nii, et need teistele kindlasti südamesse lähevad.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes kipuvad teie elu dikteerima. Püüdke selle peale mitte liigselt ärrituda ja võimalusel vältige sellist suhtlust.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tunnetate täna, et teile astutakse pähe. Kipute asja veidi traagiliselt ning emotsionaalselt võtma. Hea aeg individuaalseks tegutsemiseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Kipute täna kõikvõimalikke väikseimaidki ebameeldivusi üle dramatiseerima. Olete tavalisest emotsionaalsem ning võite enesehaletsusse langeda.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: