Kroonika horoskoop 17.-23. jaanuar | Neitsit ootab ees põnev nädal, Kaalud leiavad lahenduse pikale tülile:
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna on õhus konfliktsed energiad. Oma suure jutustamishimuga võite tuua endale suuri probleeme kaela, jälgige hoolikalt mida ja kus ütlete.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna on raskendatud kõikvõimalikud organiseerimisega seotud tegevused. Ebasoodne reisimiseks, kuna võivad tekkida tõrked piletitega ja hilinemised.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Püüdke meenutada, et te pole mitte ainult eraldiseisev indiviid, vaid kuulute ka teatud määral inimrühma, kus teil on kohustused ja vastutus.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna tavalisest seksuaalsem ning võimalik, et mõjute mõnede inimeste jaoks lausa ärritavalt väljakutsuvalt. Intriigid võivad kergesti tekkida.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Täna on hea päev tegeleda loominguliste asjadega. Olete tavalisest tundlikum ja emotsionaalsem. Hoiduge kergemeelsetest suhetest ja alkoholist.
Neitsi 23. august - 22. september
Hindate ilu ja harmooniat ning teie jaoks on välistatud kõikvõimalikud ekstreemsused. Hea päev veeta aega koos pere ja sõpradega või vanavanematega.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Vajadus filosoofia järele. Hea aeg võtta ette mõni pikem reis ja arendada silmaringi. Saate innustust ebatavalistelt ja originaalsetelt isikutelt.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänane kosmiline menüü pakub eriti laia valikut ja konkreetselt teie puhul on iga valik positiivne ja vahest isegi romantiline. Kasutage juhust.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võivad tekkida tõrked paika pandud plaanide teostamisel. Püüdke mitte lasta end sellest häirida, olge spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Suurenevad ettekujutlusvõime ning emotsioonid. Oht võtta südamesse asju, mis teid isiklikult ei puudutagi. Tegelege millegi meeldiva ja lihtsaga.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna mõjutatud mugavusest ja luksusest. Hindate seda rohkem, kui muidu ning muutute närviliseks, kui midagi ei lähe päris nii, nagu tahtsite.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teil on täna palju energiat, kuid kui puudub korralik tegevusplaan võib teie energia raisku minna. Püüdke teha midagi füüsilist või suhelge aktiivselt.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: