Kroonika horoskoop 28. veebruar - 5. märts | Lõvide ellu saabub tähtis vanem inimene, Ambur on kahe armastuse vahel:
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et kohtute täna inimestega, kes tõmbavad teid protesteerivasse meeleollu. Ärge laske ennast oma sõpradega tülli ajada, vältige agressiivset meeleolu!
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võivad ilmneda tülid ja teineteise mittemõistmine. Mõelge järele, kui midagi öelda tahate. Olete tavalisest ägedam ja egoistlikum.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Kui teil avaneb täna võimalus ootamatult midagi lõbusat ette võtta, siis kasutage kindlasti juhust! See tuleb teie emotsionaalsele tervisele kasuks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna on hea päev tegeleda oma tervisega. Kui teil otseselt midagi viga polegi, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, ennetamaks haigusi.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete täna leplikum ja rahumeelsem, kui tavaliselt. Peate tähtsaks oma kaaslaste suhtumist teisse ning olete valmis arvestama nende arvamusega.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna hakkavad teie elus tavalisest suuremat mõju avaldama isiklikud huvid. Hindate ümber oma senised prioriteedid, tõenäoliselt toob see teile vaid kasu.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võib juhtuda, et satute täna olukorda, kus peate paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Rahutute meeleoludega päev. Raske saavutada stabiilset meeleolu ning keskenduda ühele konkreetsele tegevusele. Võimalik, et saate ootamatut informatsiooni.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tänased planeediseisud mõjutavad teid selles suunas, kus hakkate võitlema oma õiguste eest. Tunnetate teravalt ebaõiglusega seotud probleeme.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Inimesed, kellest teie plaanid sõltuvad, veavad alt ja ise olete ka rohkem hajevil, kui tavaliselt.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Kui vähegi võimalik, siis lükake tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Teil on oht jätta asju kahe silma vahele.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Püüdke olla ratsionaalne ja praktiline. Ärge võtke endale liigseid ülesandeid, mis nõuavad palju energiat. Hea päev tegeleda vaimsete asjadega.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: