Horoskoop 13.-19. detsember:
Skorpioni nädala algus toob unistuste täitumise ja õnne, Kalade elu muutub üha kirglikumaks
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Teil võib täna tegemist tulla tõrksa ja toriseva inimesega, kes püüab iga hinna eest oma jonni ajada. Ärge laske omale pähe istuda, öelge ka oma arvamus välja.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Teie füüsiline tervis võib täna alt vedada. Seda eriti juhul, kui lasete ennast lõdvaks ja muutute hooletuks. Püüdke leida õige töö ja puhkamise vahekord.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Olete täna kahtlustav ja tunnete igast väikesest asjast, et teid rünnatakse. Võite mõjuda oma paranoilisusega pigem koomiliselt. Püüdke olla positiivsem!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tunnetate täna tavalisest suuremat kiindumust oma kodu, perekonna ja sõprade vastu. Vajate turvatunnet ning ootate, et teiega tegeletaks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tunnete täna erilist kiindumust oma hobisse, mistõttu võite langetada otsuse, et sellest saab põhitegevus. Tunnete soovi oma elus midagi muuta.
Neitsi 23. august - 22. september
Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea ettekujutusvõime, produktiivne alateadvus ja vastuvõtlikkus kõige ilusa suhtes. Ilusalongid!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Olete täna aktivne ja uudishimulik. Hea aeg ekperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne võõrkeelte õppimiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Praegu on tõenäoliselt teie elus väsitav aeg, mil peate ennast ületama ka selliste tegevuste puhul, mis tegelikult ei tohiks rasked olla.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna aktiviseeruvad teie jaoks eelkõige füüsilise tõmbega seotud suhted. Tunnetate kirge ning vajadust seda kellegagi ka jagada. Vältige liigset pealetükkivust!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on päev, mil peaksite kindlasti aktiivselt tegutsema ja hoidma ennast viimaste sündmustega kursis. Võimalik ootamatu rünnak selja tagant.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Otsite originaalseid ja ebatavalisi suhteid ning inimesi. Võimalikud probleemid lähedastega, kellele teie ekstravagantsus uus ning ootamatu on.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tunnete täna kerget ärevust hinges, mis on samal ajal üsnagi nauditav. Te ei saa isegi täpselt aru, mida ootate, kuid see tunne annab teile innustust.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: