Kroonika horoskoop 25. september-1. oktoober | Lõvi mõtleb uuele ametile, Skorpionil on aeg hakata unistama:
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Päev toob teile head võimalused enese teostamiseks. Kui olete loominguinimene, peaksite kindlasti püüdma mõne uue idee rakendamist ka praktiliselt.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kellega te tavaliselt ei suhtle. Saavutate kergesti hea kontakti ning suudate väga lihtsalt ennast avada.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tunnete soovi näidata ennast maailmale ja anda oma panus ühiskonnale. Otsite suhteid, mis annaksid teile võimalikult palju uut informatsiooni.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna võivad endast tunda anda tervislikud häired, mis on tingitud üleväsimusest ja pingutusest. Pöörake suuremat tähelepanu oma kodustele asjadele.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Samuti võib täna hakata teie elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem meesterahvas või isa.
Neitsi 23. august - 22. september
Kipute täna olema valel ajal vales kohas ning seetõttu võite kuulda midagi sellist, mis tegelikult teie kõrvadele polnud mõeldud. Varguste oht.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Mõjute täna oma kaaslastele salapärase mõistatusena. See tuleb kasuks armuasjades, kuid mitte ametlikes suhetes. Ebasoodne aeg ideede esitamiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kes on võimuahned ning kompromissitud. Ärge laske ennast nurka suruda, kuid samas vältige agressiivset käitumist.
Ambur 23. november - 21. detsember
Ilmneb võimalus rakendada oma unistusi, romantilisi lootusi ja fantaasiaid. Aktiviseerub loovus ja töövõime. Lähenete uutmoodi armastusele.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olge täna ettevaatlik kõikvõimalike salateaduste ja müstiliste teemadega. Võimalikud unehäired või peavalu. Võtke olukorda kaine mõistusega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna tunduvalt energilisem, kui tavaliselt. Püüate teha mitut asja korraga ning samal ajal oskate enese jaoks luua meeldiva ja loomingulise õhkkonna.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et puutute kokku isikutega, kellel on soov domineerida ja teisi kamandada. Teis tekib soov neile armutult koht kätte näidata.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: