Kroonika horoskoop 11.-17. oktoober:
Kaksikud peavad olema salakavalad, Veevalajad leiavad lõpuks rahu
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna võib juhtuda, et puutute kokku tehnikaga seotud probleemidega. Asjad, mis seni töötasid halvasti, lähevad nüüd päris katki. Otsige kvaliteeti!
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Teil on täna tavalisest lihtsam oma mõtteid väljendada ja neid teistele arusaadavaks teha. Samas olete huvitatud, et ka teised seda teeksid.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Kui teil on mingi saladus, mida olete teadlikult varjata püüdnud, siis nüüd võite sattuda situatsiooni, kus tunnete soovi see endast välja rääkida.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Palvetamine ja mediteerimine on täna väga soodustatud, kuid äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüdke hoiduda nii füüsilisest kui vaimsest vägivallast.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tänased planeediseisud annvad teile hea võimaluse oma rahalise olukorra parandamiseks. Samuti on soodne aeg konkureerida ihaldatud töökohale.
Neitsi 23. august - 22. september
Suudate täna oma optimismi ning positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea aeg kõikvõimalikuks koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna parandavad teie meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunnete soovi hetkeks eralduda ning minna väikesele väljasõidule. Olge tähelepanelik liikluses!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on töiste meeleoludega päev, mil suudate aktiivselt tegutseda andmata omale puhkehetki. Püüdke siiski ennast mitte läbi põletada. Vältige tülisid.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teie peamiseks huviks täna on see, kuidas ennast võimalikult heast küljest näidata, kuid suure püüdmisega võib välja kukkuda pigem vastupidi.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kui olete loominguline inimene, siis täna on teie jaoks väga produktiivne päev. Samuti laabuvad hästi kõikvõimalikud rahaasjad. Kodune atmosfäär paraneb.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kes on võimuahned ning kompromissitud. Ärge laske ennast nurka suruda, kuid samas vältige agressiivset käitumist.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Äratate teistes sümpaatiat ja olete tõenäoliselt valmis küllaltki kaugele minema, et austuse osaliseks saada ning head muljet jätta. Vältige laene.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: