Horoskoop 22.-28. veebruar:
Skorpionid mõtlevad pere loomisele, Veevalaja rahaline seis paraneb
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänased energiad muudavad teid liialdajaks ja optimistlikuks. Kuid peaksite siiski olema ettevaatlik, sest kõik liialdamised ei pruugi hästi lõppeda.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna võib tervis teid alt vedada olukorras, kus te seda kõige vähem ootaksite. Püüdke leida endas julgust lahti öelda asjadest, millest te kasu ei saa.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna võib tekkida raskus otsustamisel. Tunnete ebakindlust seal, kus võiksite vabalt ennast ja oma võimeid usaldada. Püüdke tegeleda sisemiste hirmudega.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tõenäoliselt on teil täna kiire päev, kus jääte oma asjadega ajahätta. Kuid püüdke keskenduda eelkõige nendele asjadele, mis teil minevikus tegemata jäänud.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Otsite harmooniat ja rahulikke suhteid. Kuid ärge hakake positiivse õhkkonna saavutamise nimel iseennast alla suruma. Vältige ebasiirust.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et teile sajab täna sülle ootamatu võimalus reisile minna. Töö tegemisel kasutage nüüd rohkem loovat mõtlemist. Vältige rahvarohkeid kohti.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ning maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui õpetamises. Jagage oma ideid ka kaaslastega.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänased mõjud viivad teid mälestustemaailma. Olete tavalisest sensitiivsem ja tundelisem, solvute kergemini ning seetõttu kipute endasse tõmbuma.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et teie suhtes ollakse täna reserveeritud meeleolus, mistõttu tunnete ennast veidi tõrjutuna. Samas ei peagi ju igaühega hästi läbi saama!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et olete täna oma kaaslaste suhtes vastutulelikum, kui tavaliselt. Kuid vaadake ette, et teid ära ei kasutataks. Jääge endale kindlaks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Otsite täna meelelahutusi ja võimalust, kuidas eemalduda reaalsusest. Kipute emotsionaalsetesse liialdustesse laskuma. Võib tekkida terviseprobleem.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et puutute täna kokku perekondlike kohustustega, mis seovad teid koduga rohkem kui tavaliselt. Väärtustate rohkem oma lähedasi ja vanemaid.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: