Blogid sumisevad! Eurofännid valivad juba Eesti Laulu poolfinalistide seast lemmikuid: ei oleks iial osanud arvata, et Kerli osaleb

 (4)
Blogid sumisevad! Eurofännid valivad juba Eesti Laulu poolfinalistide seast lemmikuid: ei oleks iial osanud arvata, et Kerli osaleb
Fotokollaaž / Delfi

Eurovisioni fänniblogides kerkib elevus vastavaldatud Eesti Laulu poolfinalistide üle. Kõige enam rõõmustatakse nähes nimekirjas vanu lemmikuid Elina Borni ja Kerlit.

Kahekümnest tänavusest võistluslaulust oleme kuulnud vaid paari, ent Eurovisioni fänniblogi Wiwibloggs hõiskab juba varasemalt eelvoorus nime teinud artistide üle. Wiwibloggs ei varjanud õnnejoovastust, kui tembeldas tänavuste võistlustulle astujate nimekirjas suurimaks nimeks 2015. aastal Eestit lauluvõistlusel esindanud Elina Borni.

Fännide pühendumus on muljetavaldav. "Ivo Linna valmistas pettumuse. Ma lootsin kuulda uut "Kaelakee häält" või "Andestat", mitte uut "lihtsat viisi"... Mind huvitab ka millega Lenna meid seekord üllatada võib. "Rapuntsel" on tema ainus laul mis mulle siiamaani meeldinud on, seega ma ootan midagi sellesarnast," muljetab austaja Niclas A. Eurovisiontimesi kommentaariumis.

Põnevust tekitab ka popmaailmas tuntust kogunud Kerli, kelle otsus osaleda tuli üllatusena. Pühendunud fänn avaldas: "Kerli on üks minu lemmikartistidest! Ma ei oleks iial osanud arvata, et ta võiks osaleda ning usun, et ta toob Eestile võidu!"

Kuidas aga suhtuvad lauluvõistluse jälgijad osalejatesse kuuldes ära rohkemat kui vaid nimed, näeme juba detsembris.