Ennustusportaal: Eesti Laulu võidab tänavu Elina Nechayeva

 (13)
Eesti Laul 2018
ElinaFoto: Rauno Volmar

Ennustusportaali Coolbet värskelt avaldatud koefitsentide alusel on kõige suurem Eesti Laulu võiduvõimalus 3. märtsil toimuvas finaalis Elina Nechayeval
looga “La Forza” ning just see lugu pääseb Eestit esindama Eurovisionile Lissaboni.

Esimesest poolfinaalist pääsevad ennustuste kohaselt edasi lisaks Nechayevale veel väga tõenäoliselt Stig Rästa looga "Home" ning Etnopatsy looga "Külm". Ülejäänud seitsme loo võimalused sellest poolfinaalist edasi pääseda on juba võrdsemad. Kui aga peaks 1. poolfinaali võitma hoopis Tiiu x Okym x Semy "Näita oma energiat", saab Coolbetilt raha tagasi 84-kordselt.

Teise poolfinaali suurimad favoriidid on Karl-Kristjan & Karl Killing (ft. WATEVA) "Young" ning Frankie Animali lugu "(Can't Keep Calling) Misty". Üsna head võimalused 2. poolfinaalist edasipääsuks on ka Rolf Roosalul ja Metsakutsul. Kui aga 2. poolfinaali võit peaks minema Evestuse loole "Welcome To My World", saab panustaja Coolbetilt raha tagasi 74-kordselt.

Nagu varasemad aastad näidanud on, ei ole protsendid kivisse raiutud ning nüüdsest žürii ja rahva hääletuse koondtulemusena selguv Eurovisionile sõitja võib olla hoopis mõni must hobune.