KUULA LUGU: Eesti laul 2017 poolfinalisti Angeelia ja kaaslooja Andres Kõpper kahtlesid laulu võistlema saatmises viimase hetkeni

 (2)
Angeelia
AngeeliaFoto: Pressimaterjal

Angeelia esineb Eesti Laulu poolfinaalis palaga "We Ride With Our Flow", mis valmis koostöös Andres Kõpperiga, kellega on koos musitseeritud juba keskkooli aegadest, vahendab Menu.

Esmakordselt Eesti Laulu möllu sukelduv Angeelia kiitis Eesti Laulu veebisaates kaasautori positiivset mõju: "Andresega koostöö alustamine andis suure tõuke ja julguse seda teha. Eesti Laulule tuli see lugu planeerimata, aga hästi sujuvalt ja loomulikult," lisas ta.

Andres Kõpper osales tänavu Eesti Laulul kahe looga, mille valmimisega ta on seotud, lauljana seekord üritada ei soovinud. "Kuna juba kaks lugu, milles ma olen osaline, sai saadetud, siis mis ma siin ikka... Ahneks ei maksa minna," muigas Kõpper.

Üks Angeelia suurtest motivaatoritest oli ka eelmisel Eesti Laulu võistlusel suurfavoriidina osalenud poiss-sõber Mick Pedaja: "me motiveerime ja inspireerime üksteist pidevalt ja mõistame, mis tähendab teha muusikat."

Vaata intervjuud ERRi lehelt!