KUULA | Metsakutsu avalikustas oma Eesti Laulu võistluspala: "Koplifornia" on lugu eestlastest

 (3)
KUULA | Metsakutsu avalikustas oma Eesti Laulu võistluspala: "Koplifornia" on lugu eestlastest
Foto: Pressimaterjal

Metsakutsu avaldas uue loo "Koplifornia", mis valmis koostöös legendaarse kodumaise produtsendiga Meelis Meri.” Lugu võistleb ka Eesti Laul 2018 poolfinaalis.

Metsakutsu koostööst Meelis Merega: ”Mõtlesin, et tahaks saundi muuta ja koostöö house-muusikast tulnud Merega tundus täpselt see väljakutse, mida Metsakutsu vajab. Võtsime kontakti ja Meri oli asjast huvitatud. Kui salvestasime Meelise Pärnu stuudios lugu, oli meie omavaheline klapp väga hea. "Koplifornia" on meie koostöö esimene küps vili, aga neid vilju tuleb tulevikus kindlasti veel.”

"Lugu sai valmis täpselt enne Eesti Laulu lugude esitamise tähtaega. Kuna träkiga otseselt mingeid suuri plaane polnud ja kuna loo teema tundus Eesti Laulu kontekstis sobilik, siis uitmõtte tulemusena otsustasimegi selle Eesti Laule saata," lisas räppar.

""Koplifornia" on lugu eestlastest. Meie enesekindlus on maapõhja tambitud, meie riik on väike, meie rahvas on väike, meie turg on väike, meie identiteet on käinud ühe võimu alt teise alla. Kohati tundub, et me ei suuda mitte kunagi maailma mastaabis võistelda suurte rahvustega. Selline suhtumine lämmatab meie noorte unistusi. Tegelikult oleme me täpselt nii suur rahvas, kui me olla tahame. Me oleme Olümpia võitjad, maailmakuulsad helijoojad, artistid, disainerid, modellid. Koplist Californiani on ainult üks väike samm. See on selle loo sõnum," seletab Metsakutsu.

Seotud lood:

Kuula lugu:

Kõik Eesti Laul 2018 poolfinaalide laulud kõlavad esmakordselt 19. ja 20. detsembril. Alates kella 10st hommikul kuni 19ni õhtul kõlab igal täistunnil poolfinaali jõudnud lugu selles järjekorras, nagu nad tulevad esitusele ka veebruaris toimuvates poolfinaalsaadetes.

Laulud kõlavad kõikides suuremates veebiportaalides ning parimates raadiojaamades. Piret Järvise ja Mai Pallingu juhitavat veebisaadet saab jälgida eestilaul.ee lehelt ning Delfi Publiku vahendusel.

Eesti Laul 2018 poolfinaalid toimuvad 10. ja 17. veebruaril. Eesti Laul 2018 finaalkontsert toimub Saku Suurhallis 3. märtsil. Piletid finaalkontserdile on müügil Piletilevis. Pileti saad soetada siit. Peaproovi piletid saad soetada siit.