PUBLIKU INTERVJUU | Eesti Laulu võitnud Elina Nechayeva: ma olen hingepõhjani puudutatud rahva poolehoiust

 (170)

Tänavu 10. korda toimunud Eesti Laulu konkursi võitis Elina Nechayeva oma ooperihõngulise palaga "La Forza". Elina sõnas intervjuus Publikule, et ta tunneb ennast fantastiliselt ja on liigutatud rahva suurest poolehoiust.

Elina sõnas Publikule, et ta katsub elada üks päev korraga ja ei oodanud ette, et "La Forzat" võiks saata selline edu. "See on fantastiline, et selline lugu jõudsis Eesti Laulu võitjaks ja läheb nüüd Lissaboni. Ma olen hingepõhjani puudutatud rahva poolehoiust, sellest soojast publikust!"

"Ma loodan, et inimetele läheb hinge südamest lauldud asi. Ma teen seda avatud hingega, tõeliste emotsioonidega ja ma arvan, et see puudutab!"

Elina ei anna kindlat lubadust, et "La Forza" ka eestikeelse kuue saab. "Ma lubadusi andma ei hakka, kuna olen inimene, kes täidab oma lubadused!"

"See on fantastine show, mis annab lauljatele tuntuse," kiidab naine Eesti Laulu ja sõnab, et täna on temaga juba üle saja selfi tehtud. Praegu tahaks Elina üle kõige kontsad jalast ära võtta ja pikali heita.

Kas Elina graafik on mais vaba ja mida räägib ta oma superstaarisaate kogemusest, vaata lähemalt videost!