PUBLIKU VIDEO: Antsud panevad Eesti Laulul sõna otseses mõttes vihma kallama: oli juba algusest peale selge, et see peab nii olema

Vaata vinge show pilte!

Eesti Laulu 2. poolfinaalis hakkab laval sõna otseses mõttes vihma kallama! Etnograafilise küttebändi Antsud number on tänavuse võistlustule üks tehniliselt kõige keerukamaid, ent ansambli ambitsioon oli suur ja ära see tehti.

Antsude sõnul oli juba algusest peale selge, et nende etteaste ajal peab laval vihma sadama. “Kui see lugu räägib vihmast, siis ilmselget peaks vihma sadama. Me mõtlesime, et kui me saame finaali, siis seal võiks ju puurida Saku Suurhalli katusele augud sisse,” muheles bänd Publikule antud intervjuus.

“Vihm” sümboliseerib omamoodi puhastustuld tänapäeva maailma ja ühiskonna jaoks ning loo autor Aive Alveus-Krautmann tõdes, et olukord maailmas on hetkel nukker: “Praegu on palju segadust, et tahaks lihtsalt sellist selgust. Mulle õudselt meeldib see mõte, kuidas ärkamisajal inimesed tulid kõik kokku ja see muusika ühendas neid. Ma tahaks, et see laul oleks ka selline, mida kõik saaksid ühiselt laulda ja nautida. See ongi see, mis toob inimesed kokku ja puhastab meid igasugusest negatiivsusest.”

Vaata lähemalt Publiku videointervjuust ning imetle fotodelt Antsude vinget lavasõud!