PUBLIKU VIDEO | Stig Rästa teeb Eesti Laulul kummarduse Ed Sheeranile: see on lausa topeltkummardus, mis kukkus kogemata välja

 (5)

Täna said telepurki Eesti Laulu esimese poolfinaali etteasted ning teiste seas astus lavale ka Stig Rästa looga "Home", mida on nii siinsed kui ka välismaised fännid võrrelnud Briti laulja ja laulukirjutaja Ed Sheerani loominguga.

"Kui ma tegin selle fraasi "Give a little love to me", siis ma kogu aeg mõtlesin, et kas see on kuskilt pärit või on see olemas juba. Seejärel võtsin ma Ed Sheerani lahti ja kuulasin, kas nüüd on see koht, kus peab ära lõpetama või tegelikult ei ole," seletas Stig Publikule antud intervjuus. "Mõtlesin, et ta ei hakka ju samast noodist. "Give a little" on selline päris levinud fraas ja on sarnane muidugi, aga pigem on see kummardus laulukirjutajale. Ma ei näinud selles ise mingisugust probleemi ja ma endiselt ei näe veel."

Stigi võistlusloo refräänis kõlab lause "Watch a bit of GOT", mis on otsene viide USA hittsarjale "Troonide mäng" (inglise keeles "Game of Thrones"). Millise sarja karakteriga aga muusik ise kõige enam samastub? "Hakkasin praegu mõtlema, et Ed Sheeran oli ka "Troonide mängu" viimases hooajas ju. See on lausa topeltkummardus, mis kukkus kogemata välja. Kellega ma aga samastun? Need on ikka kõik nii keerulised karakterid...Võib-olla selle eunuhhiga natukene," mõtiskleb Stig.

Vaata lähemalt videost!