Sissi päev enne suurt finaali häälega kimpus: palun kõrgemaid jõude, et hääl paremaks saaks!

 (12)
Sissi päev enne suurt finaali häälega kimpus: palun kõrgemaid jõude, et hääl paremaks saaks!
Foto: Madis Veltman

Päev enne suurt finaali maadleb Sissi kurguhädadega. Prooviski on kuulda tema köhimist, kuid naine lubas, et pärast pressikonverentsi püüab ta vakka püsida, kurgurohtu võtta ning tee ja loodetava ime abil homseks Eesti Laulu suureks finaaliks oma hääle võimekuse taastada.

Tänases eelproovis liigutas ta vaid suud, et asj mitte hullemaks ajada ja vesteldeski segavad lauseid köhahood ning kähedus. "Tavaline kurgurohi ja mitmed raviteed ning üks ime peaks mind aitama homseks," ei kaota ta siiski optimismi.

Poolfinaalis Tartus sattus Sissi haiglasse seljamuredega, kuna tema keha reageeris valuvaigistile halvasti ja ta minestas, ent naine kinnitab, et see häda on seljatatud. "Saan ise riidesse panna ja tantsida," on ta õnnelik.

Veel õnnelikum on ta aga selle üle, et tema õde tantsib tema loo "Stronger" taustal, ema aitas koreograafiaga ning isa oma parima võitja-nõuga. "See on tõeline pereüritus," on tal vaid imelisi kiidusõnu ja optimismi täis finaali eel.

Sissi on pressikeskuses väga menukas Venemaalt sabunud ajakirjanike hulgas, kes muidugi ei saa jätta küsimata küsimusi isa Dave Bentoni kohta.