Suurimad eurofännid ennustavad: Kes jääb Eesti Laulul peale — Kerli, Elina või Koit & Laura?

 (50)

Juba laupäeval astuvad viimsesse võistlustulle Eesti Laulu kümme kõige tugevamat laulu. Õhtu lõpuks on selge, kes läheb meie riiki Kiievis toimuvale Eurovisionile esindama. Sellel puhul istusid publiku meediapartneri Wiwibloggsi eestvedajad maha ning andsid oma lõpliku sõna. Kes kolmest suurimast favoriidist paneb nende hinnangul konkursi kinni?

Wiwibloggsi aktiivse eurofänni Debani vaieldamatu lemmik on "Verona". Noormees tunnistas, et kuulab seda vahetpidamata ning tal ei saa sellest küllalt. "Verona on kunstiteos. See on kunst, ent samas ka pop," mõtiskles Deban. "Sellist duetti olen ma oodanud juba aastaid."

Teine tuntud bloginägu William usub, et tippu tõuseb Kerli. "Ta on nii originaalne. Tänavu osaleb riiklikes poolfinaalides nii palju elektroonilist muusikat, aga tema elektrooniline laul on hoopis teistsugune ja kordumatu. Asjatundja sõnul on Kerlil visuaalselt ka kõige põnevam show, seega jõuaks ta Eurovisioni lauluvõistlusel kaugele.

Poisid on ka Elina Borni suured fännid ja peavad tunnistama, et igal teisel aastal oleks "In or Out" võitja, ent tänavu sedavõrd tiheda konkurentsiga on tulemust raske ette ennustada.

Wiwibloggs saab sõna sekka ka eksklusiivselt Publiku otseblogis - ela Eesti Laulu finaalsaatele kaasa koos meiega!