Swingers kutsub üles liigsest Eesti Laulu kriitikast hoiduma: pole vaja ühte üritust kohe ära tappa, andke aega atra seada!

 (15)
Eesti Laulu finaali eel!
Eesti Laul 2019 I peaproov
Eesti Laul 2019 I peaproovFoto: Argo Ingver

Eelseisva Eesti Laulu finaali eel nuriseb avalikkus endiselt veel kõige üle, mis Tartu poolfinaalidega viltu kiskus, mistõttu on mitmed artistid asunud produtsent Tomi Rahulat ja tema tiimi kaitsma — portaalile Sky.ee antud intervjuus avaldavad näiteks ansambli Swingers liikmed arvamust, et küllap võrreldi võrreldamatut.

“Mina usun, et inimesed hakkasid võrdlema Tartu eelvoore juba Saku Suurhalli finaaliga, mitte sellega, mis kunagi eelmisel aastal näiteks stuudios oli,” arutles Birgit Sarrap ning lisas, et tänavune korraldus on artistile väga hea kogemus, kuna nii varases staadiumis juba otse tele-eetris laulda on algajatele arendavaks katsumuseks.

“Kindlasti tuleb arvestada sellega, et sellist asja pole Eesti Laulul mitte kunagi varem olnud ja see töömaht, mis kaadri taga olevatel inimestel on, nii heli kui video kui visuaali poole pealt on mitu-mitu korda suurem kui teha see Tallinnas, kuskil stuudios,” avaldas Timo ja lisas, et tegelikult ei peaks kohe kõike seda tapma hakkama. "Andke aega atra seada!” lausus ta korraldajatele toetavad sõnad.

Artikkel refereeritud Sky.ee'st!