Teise poolfinaali soosikud selged: Keda loodavad Eesti Laulu finaalis näha välismaised fännid?

 (3)
Teise poolfinaali soosikud selged: Keda loodavad Eesti Laulu finaalis näha välismaised fännid?
Foto: Kairit Leibold, ERR

Möödunud nädalavahetusel sai avapaugu Eesti Laul 2018, kui omavahel asusid mõõtu võtma kümme poolfinalisti. Kuigi 1. poolfinaalis astusid rahva hetke konkursi suurfavoriid Elina Nechayeva ja Stig Rästa, võib saabuval laupäeval nii mõnigi artist veel üllatada. Keda soosivad aga välismaised fännid?

Mailma kõige suurema, kiirema ja kuulsama Eurovisioni blogi Wiwibloggs on oma lugejate seas läbi viinud küstiluse, mille kohaselt võiksid 2. poolfinaalist edasi pääseda Nika, Frankie Animal, Karl-Kristjan & Karl Killing, Indrek Ventmann ja Girls In Pearls.

Välismaised fännid arvasid, et esimesest poolfinaalist pidanuks edasi pääsema Elina Nechayeva, Stig Rästa, Vajé, Etnopatsy ja Desiree, kuid Desiree ja Etnopatsy asemel astuvad Saku Suurhallis üles hoopis Iiris & Agoh ja Sibyl Vane.

Poolfinaalide hääletussüsteem on sarnane eelmise aasta omaga — telefonihääletuse ja žüriiliikmete häälte kokkuliitmisel pääsevad finaali edasi neli laulu. Seejärel nullitakse aga kõik tulemused ning viimane finaalipääseja selgub ainult rahvahääletuse tulemusel.

Eesti Laul 2018 2. poolfinaal toimub laupäeval, 17. veeburaril. Otsesaade algab kell 21.35 ning seda on võimalik jälgida ka Publiku kaudu.