Uku järgmisele Eurovisionile? Facebookis on sellenimeline toetusgrupp juba loodud

 (1)
Eesti Laul 2020 - Uku Suviste
Eesti Laul 2020 - Uku SuvisteFoto: Andres Putting

Täna paljude kurvastuseks saabunud uudis, et Uku Suviste ei saa ka neljandal katsel üheksa aasta jooksul Eurovisionile, sest sündmust ei toimu koroonaohu tõttu, on andnud fännidele hoogu - Facebookis loodi isegi grupp Uku Suviste 2021 Eurolaulu võitjaks.

Tomi Rahula teatas eile "Ringvaates", et lohutuseks Ukule kingitakse koht järgmise aasta Eesti Laulu poolfinaalis. Palju on neid aga, kes Uku juba täna võitjaks kroonida tahaks ja Eurovisionile ikka saata ka järgmisel aastal ja nii ongi loodud vastav grupp ja ka ennustusportaal Coolbet on juba spordivaesel ajal avanud ennustuse, kust tema koefitsendiks on 5, mis tähendab, et tema Eesti Laulu võidu tõenäosus järgmisel aastal on 20%.

"Ma usun, et ma osalen kindlasti, kui juba koht on olemas," lausus Suviste "Ringvaates".

Kui ka sina arvad, et Uku peaks järgmisel aastal võitma ja sõitma, saad Facebooki grupiga liituda siin!

Uku Suviste võitis Eesti Laul 2020 lauluvõistluse ja tagas endale sellega pääsu Eesti esindajaks Eurovisionil. 18. märtsil saabus aga uudis, et koroona tõttu jääb lauluvõistlus esmakordselt ajaloos pidamata ja seega Ukul ka Rotterdamis laulmata. "Võimalik vaid Ukuga," muigas laulja ise, võrreldes end saatnud ebaedu ukumatute juhtumistega saates "Võimalik vaid Venemaal".

LOE KA: Disklahv, ebaedu ja pika ninaga jäämine ja nüüd veel ärajäämine: loe, kuidas on kulgenud Uku Suviste raske teekond Eurovisioni poole!