VAATA | Eesti Laulu "must lammas” Evestus avaldas video oma võistlusloole "Welcome to my World"

 (4)

Selle aasta Eesti Laulu süngeim artist, gooti-rokkar Evestus avaldas oma helgeimale loole "Welcome to my World” muusikavideo, mis sai filmitud jõulude ajal juba legendaarseks saanud ööklubis HALL. Videos näeb esimest korda bändi verivärsket trummarit Siim Jõgioja, kaasa teeb ka Rene Köster glamuurse taustalauljana.

“Oleme sellel aastal ainuke underground kollektiiv, kes esindab Eesti alternatiivset muusikat ja vastukultuuri. Kuna tegelikult on Eesti underground skene üsna suur ja vägagi kirju, siis meil on kindlasti hea meel, kui meie poolt hääletatakse, see näitab, et me oleme olemas ja popkultuur ei ole meid täielikult vallutanud, " lausus bändi liider Ott Evestus.

Video autor Grete "Stitch” Laus tahtis seekord rõhuda loo sci-fi lounge'ilkule atmosfäärile ja näidata bändi võimalikult naturaalsena, seega on ka “Welcome to my World” vähem teatraalne ja palju minimalistlikum kui Evestuse eelnevad muusikavideod.

Evestus esineb selle looga Eesti Laulu 2.poolfinaalis 17. veebruar ning neid näeb juba ka selle aasta Tallinn Music Weekil aprillis.