VIDEO | Eesti Laulu autogrammivõistlus: kumb jõudis noore kulturisti ihule rohkem autogramme sirgeldada, Desiree või Kristel Aaslaid?

 (6)

18-aastane Desiree, kes oli esimese poolfinaali noorim osaleja, rääkis saatejuhtidele, et tegeleb enda autogrammi kujundamisega. Seepeale palusidki Veisman ja Aaslaid noorel lauljataril näidata ette, missugust signatuuri ta end hetkel andmas näeks. Saatejuhid kiitsid Desireed ja pakkusid, et autogrammi saaks eBaysse müüki panna. Juba kogenuma artistina õpetas Aaslaid, et kõige keerulisem on kirjutada inimese naha peale, kuna rasu segavat, seda kunsti tasuks Desireel juba kohe õppima asuda. Veisman pakub seepeale välja korraldada autogrammivõistlus – Desiree versus Kristel Aaslaid ja pinnaks kõige keerulisem ehk inimese nahk.

Sodimise ohvriks oli valitud Eesti selle aasta meister kulturismis Janno Talumaa. Noormees saabus ruumi kui tõeline tuus ning Veismanil oli neidude tähelepanu ohjamisega suisa raskusi. Tänu kiirele reaktsioonile sai Aaslaid anda autogramme jõumehe kõhule ja rinnale, Desireele jäi seega selg. Naistel oli aega täpselt 20 sekundit. Noor lauljanna sai kogeda, kui raske on naha peale autogramme anda ja hüüatas, et marker ei jäävat peale. Lisaks keskendus ta rohkem südamete kui signatuuride joonistamisele.

Siiski võitis Desiree, kuna Aaslaid rõhus enda sõnul pigem sellele, et “oleks kohe näha, kes üle käis”.