VIDEO | Evelin Võigemast tegi Eesti Laulu finaalietteastega Kaubamajale varjatud reklaami. Mart Normet: olen üllatunud ja pettunud

 (89)
VIDEO | Evelin Võigemast tegi Eesti Laulu finaalietteastega Kaubamajale varjatud reklaami. Mart Normet: olen üllatunud ja pettunud
Kuvatõmmis, YouTube

Täna avaldas Eesti Ekspress arvamusloo pealkirjaga ""Eesti Laul" osutus Tallinna Kaubamaja reklaamiürituseks", millest selgub, et Evelin Võigemasti esitatud pala "Naine" on Tallinna Kaubamaja uue kampaania tunnuslaul.

Täna saatis Tallinna Kaubamaja meediaväljaannetele pressiteate, milles teatab: "Eesti Laulu finaalis esmaesitletud ühislugu "Naine" ühtib Kaubamaja nägemusega naisest ja tema igapäevasest elust."

"Eesti Laulu vaheesineja aken on avatud nii vähestele, Leslie'le juba teist korda. Kui me antud laulu eelmisel aastal kuulsime, oli selge, et tegu on kihvti ja väga tugeva manifestiga, millega iga naine saab kindlasti samastuda. Ja mul ei olnud tõesti informatsiooni, et sellise tugeva sõnumiga laul rakendatatakse tegelikult ikkagi väga selgelt ühe ettevõtte teenistusse," kommenteeris Eesti Laulu eestvedaja Mart Normet Õhtulehele.

"Kurb, et me ajame siin väikses Eestis kõik ühte asja ja tuleme üksteisele nii palju vastu kui võimalik," sõnas Normet ja lisas, et tegu oli Eesti Laulul tehniliselt väga keeruka numbriga. "Kulutasime tohutult aega ja ressurssi, et seda nii kihvtilt ellu viia," sõnas Normet.

Mart Normeti kommentaari loe täismahus Õhtulehest.

Vaata Evelin Võigemasti ja Leslie Laasneri etteastet Eesti Laulul siit!