VIDEO | Stig Rästa taustalaulja Norman Salumäe selgitab, miks ta esinemise ajal telefoni näppis

 (13)

Teravsilmad võisid eile Eesti Laulul Stig Rästa esinemise ajal märgata, kuidas üks tema taustalauljatest Norman Salumäe telefoniga susserdas. Võistluskarusselli veteran Rolf Roosalu juhtis sellele tähelepanu ning postitas noormehe Facebooki küsimuse, kas too hääletas juba laulmise ajal.

“Vaatasin sõnu seepärast, et kaastaustalaulja jäi väga haigeks. Polnud midagi teha, Stig küsis, kas olen nõus. Vastasin, et ikka olen, teeme siis kiiresti läbi ja vaatame, mis noodid on. Noodid said selgeks, aga vat need sõnad on kavalad. Sellise lühikese ettevalmistusega lihtsalt polnud võimalik neid pähe õppida. Stigiga koos otsustasime, et kõige parem on see, kui vaatan vaikselt neid sõnu sealt telefonist,” selgitas Salumäe, miks sellise lahenduse kasuks otsustati.

"Selline lahendus seekord oli, aga haigus võib niita meid kõiki. Selle vastu pole keegi. Ei pidanud selles loos laulma, aga lõpuks laulsin. Lõpp hea, kõik hea. Teine koht on alati hea, kolmas koht ka. Kõik on fine!" jäi noormees positiivseks