VIDEO | Vajé poisid teiste osalejate laulusõnu arvamas vapustava tiimitööga: ma pakun valesti, aga sina ütled õige!


Vajé ehk duo Stefan Airapetjan ja Hans Noormets, kelle artistinimi on lühend väljendist "Viljandist armeenlane ja eestlane", said Delfi otsestuudios vahva nimega ülesande Keelekas. Tegu pole siiski suudluse ega millegi muu intiimsega, vaid noorukid pidid arvama, kelle loost on pärit eesti keeles loetud fraas.

"Kui olen punases kleidis, näen hea välja," oli esimene pähkel. Poisid olid päris täbaras seisus ning seda nad ära ei arvanudki. "Ema, ma ei saanud seda tööotsa," oli teine eesti keelde tõlgitud fragment laulusõnadest. Airapetjan teadis joonelt õiget vastust!

"Küllap on parem, et see on nüüd surnud," tuli kolmanda pakkumisega ning taas oli Airapetjan kui tõeline detektiiv. "Tee seda tantsu ja haara võimalus," tuli pärast mõningast arutelu ka joonelt.

Viimasena pidid poisid arvama sügavmõttelist fraasi "linnasid ehitatakse tuhast". Esiti jäid nad sellega jänni, ent kuna nad said vihje, et tegemist on tõepoolest inimesega, kes on liiste pannud, pakkusid noorukid, et see on kindlasti mees ja kõige mehem mees on ju ilmselgelt Stig Rästa! Niisiis panid Airapetjan ja Noormets 80 protsenti küsimustest täppi.