VIDEO | Vinge kaarditrikk: Mustkunstnik Meelis Kubo seletab, kuidas sai temast Eesti Laul finaali saatejuht!


3. märtsil Saku Suurhallis toimuvat suurejoonelist Eesti Laulu finaali veavad Meelis Kubo ja Ott Sepp. Mustkunstnik Meelis Kubo käis eile "Ringvaates" ja tegi neile ühe kaarditriki, mis räägib lähemalt sellest, kuidas ta Eesti Laulu finaali saatejuhiks sai. Vaata videot!

Ott Sepp, kes juhib Eesti Laulu juba viiendat korda, olles sellega kõige staažikam saatejuht, kergitas möödunud kuul saladusteloori, kuidas valikuid tehakse. "Seekord valiti saatejuhid loosi teel kõigi eestlaste vahel. Minul õnnestus saada üheks, sest ma tundsin seda, kes loosimist läbi viis. Teiseks sattus olema Meelis. Selle üle on mul eriti hea meel, sest ta oskab võluda. Ta võib teha isegi nii, et tänavune Eesti Laulu võitja tuleb Eurovisionil kuuendaks. Kõrgemale kohale paraku mitte, ta nii hea ka ei ole," kommenteerib Ott Sepp.

Meelis Kubo lisas: "Tunne on ülev, olen liigutatud ja tänulik. Ott Sepp mainis, et rahvastikuregistrist valiti mind suvaliselt. See tundub tõesti nagu lotovõit. Loodan, et pole trikikas või lihtsalt uni."