Elina Nechayeva on Lissabonis ajakirjanikud ära võlunud: kõige olulisem on ikka see, et jään kaamerate ees ja ajakirjanikega iseendaks

 (5)
Eurovision 2018 sinine vaip
Eurovision 2018 sinine vaipFoto: Andres Putting

Karismaatiline Elina Nechayeva on Eurovisioni lauluvõitlusele eelnevatel päevadel Lissabons vallutanud pressi südame. Tema siirus ja intelligents intervjuudes on pälvinud ainult positiivset tagasisidet, meie Elina on pressiga suhtlemisel lausa suurepärane.

Ajakirjanikud ja inimesed, kes Elina intervjuusid vaadanud on, on öelnud, et Elina on suheldes ja intervjuusid andes väga sümpaatne.

"Usun, et see tuleb sellest, et ma väga armastan inimesi ja kõigele vaatamata näen inimestes ainult head,“ ütleb ta Õhtulehele.

"Olen väga õnnelik, et osalesin "Klassikatähtede" saates, kus oli nii-öelda esimene meediaga suhtlemise tund," sõnab Nechayeva ja lisab, et omajagu on selles osas kaasa aidanud ka "Eesti laul", mille jooksul tuli ajakirjanikega palju suhelda. "Mida rohkem kogemust, seda parem suhtlus ja hoiak. Arvan, et kõige olulisem on ikka see, et olen kaamerate ees ja ajakirjanikega suheldes täpselt samasugune, nagu tavaelus – jään iseendaks."

Loe refereeritud artiklit pikemalt värskest Õhtulehest!