Elina Nechayeva vs. Kate Miller-Heidke: kumma seelik jääb Eurovisioni fännidele rohkem meelde?

 (11)
Elina Nechayeva vs. Kate Miller-Heidke: kumma seelik jääb Eurovisioni fännidele rohkem meelde?
Kollaaž: Delfi/Scnapix

Eelmisel aastal esindas Eestit Eurovisionil võrratu lauljanna Elina Nechayeva, kelle tohutu seelik kindlasti igaveseks lauluvõistluse ajalukku läks. Nüüd on tal ka konkurent.

Austraalia lauljanna Kate Miller-Heidke on oma laulu "Zero Gravity" esitamiseks valinud sarnase, ülisuure seeliku.

Nechayeva naljatas "Ringvaates", et Miller-Heidke kleit on kui tema kostüümi järgmine põlvkond. "Kui ma seda esimest korda nägin, ma ei saanud üldse aru, mis seal laval toimub, see oli nii naljakas. Samas mul on nii hea meel, et selline suur kleit on nüüd moes ja inspireerib ka teisi lauljaid selliseid huvitavaid lugusid looma ja selliseid huvitavaid lavasõusid looma.

Miller-Heidke tunnistas, et ta ise sarnasust esialgu ei märganud. "Ma nägin Elina Nechayevat eelmine aasta ja ta esitus oli lummav. Tal on hämmastav hääl. Need kõrged noodid lõpus lõid pahviks. Ma ei viinud seda Austraalia saates kokku, aga saime palju tagasisidet. Mulle öeldi, et ma lõin Elina eelmise aasta välimuse üle."

Lauljanna rahustab, et Eurovisioni lavale ta sarnase seelikuga siiski ei lähe. "Me võtsime selle arvesse ning valisime loominguliselt teise suuna igal juhul, teistel põhjustel. Olge mureta, mul pole Elina kõrget kleiti, see on läinud."