Eurovisioni korraldajad tahavad teha fännide rõõmuks alternatiivse show


Eurovisioni korraldajad tahavad teha fännide rõõmuks alternatiivse show
Foto: Scanpix

Eelmisel nädalal teatati, et Eurovision jääb tänavu koroonaviiruse tõttu ära. Nüüd aga uurivad korraldajad alternatiive uue show korraldamiseks.

Eelmisel nädalal teatasid Eurovisioni korraldajad, et esimest korda 65aastase ajaloo jooksul jääb võistlus ära. Lisaks öeldi, et uuel aastal peavad riigid välja panema uued laulud, sest sel aastal osalema pidanud laulud seal võistelda ei saa, kirjutab BBC.

Küll aga on Gruusia, Holland, Hispaania ja Aserbaidžaan juba teatanud, et neid esindab järgmisel aastal sama artist, kes tänavu osalema pidi.

See tähendab juba poolfinaalis koha saanud Uku Suvistele, et kui ta otsustab osaleda Eesti Laulul 2021, siis ei ole kadunud tema unistus Eestit Eurovisionil esindada.

Eurovisioni korraldajad rõhutasid, et alternatiivne üritus poleks enam võistlus, vaid viis, kuidas tänavusi laule ja artiste austada.

Alternatiivne show korraldatakse suuresti fännide tagasiside tõttu. "EBU teab väga hästi, kui palju Eurovisioni lauluvõistlusest puudust tuntakse," ütlesid korraldajad ning loodavad, et uus show aitab raskel ajal Euroopat ühendada.

Mis saab uue show nimeks ja milline see välja näeb, see selgub lähiajal.