FOTOD JA VIDEO | Maailma kõige tulihingelisem Eurovisioni fänn? Suurbritannia vanaproua kudus kõikide riikide lipud: alustasin juba jõulude ajal

 (1)

Täna leiab aset Eurovisioni 2. poolfinaal ja värava taga on pikisilmi õhtust sõud ootamas ka Suurbritanniast pärit Leslie, kes on lauluvõistlust nii kaua fännanud kui mäletab.

Ta on Lissabonis viibinud alates pühapäevast saati ning on ära näinud kõik läbimängud. Paraku jääb kirss Leslie todrilt puudu, sest laupäeval toimuva finaali piletit ei õnnestunud tal saada. "Olen siin käinud regulaarselt alates 2004. aastast ja tegemist on minu üheteistkümnenda Eurovisioniga," rääkis naine Publikule antud intervjuus.

Leslie torkab rahva seast silma oma eriti detailse ja kireva kostüümiga, mida kaunistavad loomulikult kõikide võistlusest osa võtvate riikide lipud. Boonusena on tal igaks poolfinaaliks kaasas ka käsitsi kootud 43 lippu, mida ta hakkaks vaikselt kuduma juba jõulude ajal: "Kuna tänavune temaatika on seotud laevadega, tegin ma iga riiki jaoks laevalipu. See on kõik käsitsi kootud ja tikitud. Eriti uhke olen ma Moldova üle."

Vaata lähemalt videost!