FOTOD JA VIDEO | Südamlik kohtumine! Norra eurolaulik Alexander Rybak esitas koos Portugali koolilastega oma hittlugu "Fairytale"

 (8)

Eurovisioni nädalal on artistide graafik äärmiselt tihe, ent soosikute hulka kuuluv Norra viiuldaja Alexander Rybak leidis hetke, et musitseerida koos Portugali noorte talentidega.

Esmaspäeva pärastlõunal külastas Alexander Rybak Lissabonis asuvat Metropolitana muusikaakadeemiat ning pisikeses töötoas aitas mees lihvida noorte lootustandvate muusikute oskuseid. Metropolitana õpilased esitasid staarile valituid palu, millele Rybak andis ausat tagasisidet.

Norrakas oli noorte andest meeletult vaimustunud ning süstis neisse aina rohkem enesekindlust ja inspiratsioon. “Minu suureks kireks on julgustada teisi inimesi — ükskõik, mis andega ka pole tegu. Tuleb sellesse uskuda ja sammhaaval seda arendada,” sõnas ta. Koos kanti ette ka Rybaki kuulus 2009. aasta Eurovisioni võidulugu “Fairytale”.

Vaata pilte ja videot!

Alexander Rybak naaseb Eurovisionile looga "That's How You Write A Song" ja ennustustabelites viibib ta hetkel 2. kohal.