FOTOD: Kiievi staarihetked! Julge kleidilõhikuga pressi võrgutanud Laura ja šikk Koit Toome vallutasid Eurovisioni punase vaiba

 (136)
VAATA videoülekannet kogu sündmusest

7. mail sai ametliku avapaugu tänavune Eurovisioni lauluvõistlus. Ukrainas Kiievis toimuva Euroopa suurima musamöllu avatseremoonia punasele vaibale sammusid lisaks kõikide osalevate riikide (kokku 42) esindajatele ka Eesti meie Koit Toome ja Laura Põldvere oma taustalauljate tiimi, laulukirjutaja Sven Lõhmuse ja delegatsioonijuhi Mart Normetiga.

Punane vaip sai tänavu lausa rekordpikk – glamuuri jagus tervelt 265 meetrit. Eestlased astusid punasele vaibale kell 17.39 ning Laura ja Koit pajatasid saatejuhtidele loo sellest, kuidas "Verona" sündis. Pika vaiba lõpus küsisid saatejuhid Lauralt, kas 12 aasta taguse ajaga on Ukrainas ka midagi muutunud. Muutusi täheldas Laura lausa mitu ning tähtsaimaks peab seda, et toona Suntribe'i koosseisus esinedes oli ta liiga noor, et Ukrainat täielikult nautida. Nüüd kavatseb ta sellest viimast võtta. Pärast punast vaipa ootas ees avapidu EuroClubis.

Intervjuusid jõudsid eestlased anda tohutul hulgal ning lisaks esitada kaamerate ees ka oma lugu "Verona". Laura Põldvere oli pressi tähelepanu pälvimiseks kasutanud ka iginaiselikku trikki, kandes punast kleiti ning kandes vapustavalt julget sukatrippi, mida ta oma pika lõhiku alt häbenemata demonstreeris.

Kuvatõmmis
Seotud lood:

Jälgi YouTube'i vahendusel ka videopilti otse punaselt vaibalt!