FOTOD: Laura Põldvere kosmeetikakott võtab sõnatuks? Vaata, mis kõik Eurovisioonile kaasa rändab!

 (60)
Eesti Laul 2017
Eesti Laul 2017Foto: Karli Saul

"Kui võimalik, meeldib mulle hommikuti võtta veidi pikem aeg enda valmis sättimiseks ja seetõttu saan peaegu terve päeva muretult asju ajada," ütleb muusik Laura Põldvere. Juba 2.mail sõidab ta koos Koit Toomega Kiievisse, kus esindab sel aastat Eurovisioonil Eestit. Laura ja Koidu laul "Verona" võitis Eestis võimsalt kõiki konkurente.

Kaks nädalat Kiievis tähendab aga seda, et Laura võtab kaasa kotitäie uusi ja vanu lemmikkosmeetikat ning elustiiliblogi Stellarium heidab eksklusiivselt pilgu toodetele, millega Laura end Eurovisiooni üritustel poputab. Veelgi enam - me saame piiluda ka Laura kosmeetikakotti!

Tallinnas on Laura graafik iga päev üsnagi vaheldusrikas: kohtumine riigikogus seoses HR Agency tööga, esinemiste eel toimuvad proovid, Jazzliidu koosolekud ja õhtul esinemised. See tähendab, et päev on sageli väga tihe ning igati hea on end juba hommikul valmis sättida. Kiievis saab graafik olema aga veelgi tihedab. Milliste toodetega Laura reisile sõidab, vaata suurt ülevaadet Stellariumist.