FOTOD | Skål! Victor Crone, ta sõbrad, pere ja Eesti tiim käisid edasipääsu tähistamas Eesti suursaadikuga Iisraelis

 (11)

Päev pärast Eesti edasipääsu Eurovisioni finaali sai Victor Crone ja ülejäänud Eesti delegatsioon kutse kohaliku Eesti saatkonna vastvõtule, kus suursaadik Sulev Kannike pidas kodumaa eurosangari auks ülistava kõne ning kutsutud veetsid mõnusalt aega.

Kannike sõnas peetud kõnes ka, et Iisraeli külastuseks ei piisa kindlasti kunagi ühest korrast ning Tel Aviv on kindlasti muust Iisraelist erinev, igati vabam, seega järgmine kord tuleks kõigil minne ka mujale vaatama, kus sootuks teistsugune kultuur ja arusaamad.

Kannike sõnas kõnes, et on uhke teisipäevase tulemuse üle, mida ta ise saalis nautida sai ja tänas kogu Eesti delegatsiooni panuse eest.

Sündmusele saabusid ka Victori perekond ja parimad sõbrad, kellega seni Victor veidi vähe aega veeta saanud on.

Lihatoitude vabas hotellis Link peetud mõnusal äraolemisel mekiti nii veini kui maitsvaid koššertoite.

Heatujuline Victor Crone poseeris lugematute piltide tarbeks nii sõprade kui perega ning oli mõnusalt rahulolev, sest pärast eilsest finaali sai ta täna lõpuks veidigi kergendatult hingata päeval, aega veeta perega ja nautida linna, mis ei näi kunagi magavat.

Kolmapäeval algab Iisraelis meie mõistes nädalavahetus, kus ööelu aktiveerub ning peod kestavad hommikuni. Alles reedel järgmine kord finaaliks proovi tegev Victor aga seadis sammud pärast vastuvõttu hotelli, et siis juba valmistuda õhtul toimuvaks maailmakuulsa Euroblogi WiWiblogs 10. sünnipäevapeol toimuvaks esinemiseks.