Hirnu herneks! Elina Nechayeva kleit sai oma Twitteri konto ja seal on pöörane idee 65 000 euro kogumiseks

 (197)
Hirnu herneks! Elina Nechayeva kleit sai oma Twitteri konto ja seal on pöörane idee 65 000 euro kogumiseks
Twitter @eurokleit

Eile teatasid Mart Normet ja Elina Nechayeva "Ringvaates", et läbirääkimised riigiga lavasõu jaoks puudu oleva 65 000 euro leidmiseks on jooksnud rappa – riigil raha selleks anda ei ole. Fännid on aluse pannud Twitteri kontole, mis muuhulgas pakub humoorika idee, kuidas Elina eurokleidile sponsoreid saada.

Kuna Elina kleit on väga suur ja sinna on võimalik projektoriga kuvada graafikat, siis miks mitte lisada sinna sponsorite logod. Just sellise pöörase ideega tuli välja Elina kleidile loodud Twitteri konto.

"Hea meel on teada anda, et läbirääkimised sponsoritega kleidi projektsiooni osas juba käivad ja oleme kõigile meeldivale lahendusele väga lähedal. Annetused endiselt oodatud," seisab kirjas postituses, illustreeriva pildina on lisatud kleit koos erinevate Eesti suurfirmade logodega.

Konto looja on mures ka selle pärast, mis siis saab, kui raha tõesti ei leita. Meenutatakse Jüri Pootsmani esinemist, kus viimasel hetkel noormehele kaardipakk kätte pisteti.

"Kui eestlased poleks sellised kadekopsid ja igaüks viitsiks telemaja korjanduskarpi viis senti tuua, siis võib-olla ei läheks nii nagu üle-eelmisel aastal, kui Mart pidi Jürile viimasel hetkel isikliku kaardipaki pihku pistma, et tal midagi laval teha oleks," lõõbib leht.