KROONIKA VIDEO | Ott Lepland meenutab: tuleb meelde küll, kuidas 7 aastat tagasi need asjad käisid ja kuidas endal proovid läksid

 (4)

Sedapuhku juba 32.korda toimunud Maijooksu peaesineja oli Ott Lepland, kes tänavuse Eurovisioni finaalõhtu eel meenutas Kroonikale muuhulgas ka seda, kuidas ta ise 7 aastat tagasi Bakuus Eestit esindas.

“Ma sotsiaalmeedia vahendusel hoian end Eesti delegatsiooni tegemistega ikka kursis ja vaadates nende postitusi tekib alati endal ka väike nostalgia. Tuleb ikka meelde küll, kuidas 7 aastat tagasi need asjad käisid seal ja kuidas endal proovid läksid ja mida ma mingil hetkel tundsin. Seega, eks vaikselt kummitab jah, aga minu jaoks on Eurovision nii positiivne mälestus, et pole midagi selle vastu,” meenutas Ott ning lisas, et ta sugugi ei välista, et võiks tulevikus proovida taas eurolavale pürgida. “Kui tekib lugu, millega on hea sisetunne, siis ma usun küll, et kätt ette ei pane uuesti proovimisele!”

Ott Lepland

Mida Ott Kroonikale veel rääkis — oma tänavustest lemmikutest eurolugudest, uuest singlist ja soolokarjääri edendamisest, järgmisest plaadist ja eilsest kontserdist The Swingersiga? Vaata videost! Ja meenutagem ka Oti suurepärast etteastet: