KUULA: Internetti lekkis võimalik "La Forza" esialgne versioon, mida Mart Normet totaalselt muuta käskis

 (22)
KUULA: Internetti lekkis võimalik "La Forza" esialgne versioon, mida Mart Normet totaalselt muuta käskis
ERR

Sotsiaalmeedias on liikvele läinud Elina Nechayeva loo "La Forza" väidetav esialgne demoversioon, mis esitati Eesti Laulu konkursile.

Loo väidetav demo laeti üles Twitterisse, kus tuuakse välja, et tegemist oli "La Forza" esialgse versiooniga. Pärast Eesti Laulul 20 parima sekka pääsemist oli Mart Normet palunud Timo Vendtil ja Mihkel Mattisenil lugu totaalselt ümber teha, kuna Normeti hinnangul lämmatas produktsioon Elina vokaali.

"Vahel on hea saada tagasisidet nii öelda tavakuulajalt. Muusikat on raske sõnadesse panna, aga andsime Elina häälele muusikas õhku juurde ja tegime loo minimalistlikumaks. Väga raske on ära lõhkuda see, mille kallal oled palju vaeva näinud. Keeruline, aga huvitav!" sõnas Mihkel Mattisen märtsis Õhtulehele.

Mart Normet sõnas ERR Menule, et ta ei ole Twitteris levivat väidetavat demolugu kuulanud, mistõttu ei saanud kinnitada, kas tegemist on tõesti loo esialgse variandiga. Mees lisas, et algversioon ei tohiks internetis levida, sest loo demo saadeti rangelt just Eesti Laulu esimesse vooru.