Laura selgitas oma paljastavat kleiti saatkonnas: käisin seal eelkõige artistina. Ka Lordi oleks läinud täisgrimmiga!

 (51)
Eurovisioni delegatsioon Kiievi Eesti saatkonnas vastuvõtul
Eurovisioni delegatsioon Kiievi Eesti saatkonnas vastuvõtulFoto: Karli Saul

"Päevaste vastvõttude reegel on päevane kleit või kostüüm. Pidulikkuse aste sünnib sündmusest ja kellaajast. Näiteks alates kella seitsmest on maani kleit lubatud, kui üritus toimub päevasel ajal, siis selles kontekstis ei kõla Laura riietus vastuvõtuga kokku," selgitas eile Publikule etiketikoolitaja Inge Ojakäär. Ta leidis, et Laura sügav dekoltee ja lõhik olid päevase ürituse jaoks ehk liiga paljastavad.

Laura selgitas saates "Ringvaade", et kui teda kutsutakse Jazzliitu esindama, siis valib ta rõivastuse vastavalt sündmusele.

"No üritustele riideid ma valin mitte selle järgi, et ma sooviksin kedagi šokeerida ja hulluks ajada, vaid ikka sellele vastavalt kus ma olen. Kui ma olen ikkagi artist, siis ka ametlikul vastuvõtul nähakse ette, et artist võib minna nii nagu ta ikkagi läheb."

Seni võimsa kostüümidraama esitanud lauljatar mainis, et kui Lordi oleks kutsutud saatkonda, oleks nad kindlasti grimmiga kohale läinud.

Laura mainis ka, et kostüümid ja kleidid ei ole tema jaoks eesmärk omaette. "Tunnen end hästi, kui kannan roosat või punast."

Laura selgitas, et Kristina Viirpalu loodud narmastega ja romantilise tikandiga kleit sobib tema meelest just ideaalselt lauluga "Verona".

Kui muidu käib Laura riides veelgi ekstravagantsemalt, siis Eurovisioonile võttis ta kaasa just romantilisemad riided. "Kui ma oleksin Eurovisioonile üksi tulnud, siis oleksin tõesti ehk kollastes sulgedes ja vilkuvate lampidega."

LOE LISAKS: Sügava dekoltee ja lõhikuga suursaatkonda külastanud Laura ületas piirid ja rikkus etiketti! Loe, mida soovitab etiketikoolitaja!