Liisi Eesmaa selgitab Laura Põldvere skandaalse meduusikleidi tagamaad


Laura ja Koit Toome kohtuvad pressiga Kiievis
Laura ja Koit Toome kohtuvad pressiga KiievisFoto: Andres Putting

Eile andsid Laura Põldvere ja Koit Toome Kiievis esimese pressikonverentsi, kus kogu show varastas seksikas valges minikleidis Laura. Nimelt kandis lauljatar seljas Liisi Eesmaa loomingut, mis on inspireeritud läbipaistvatest meduusidest.

Liisi Eesmaa ütleb Publikule, et tal on Lauraga olnud aastaid pikk ja viljakas koostöö. Eesmaa on loonud Laurale ka peegelkleidi, millega ta aastaid tagasi Eesti Eurovisiooni voorus teiseks jäi. Lisaks on Laura moekunstnikult tellinud nii esinemiskostüüme kui ka ostnud rõivaid tema valmiskollektsioonidest.

Kui Liisi Eesmaa eile Laura ja Koidu pressikonverentsi vaatas, jäi ta tervikuga rahule. "Kleit oli väga hästi nii soengu, meigi kui ka aksessuaaridega tasakaalustatud."

Osad kommentaatorid leidsid, et kleidi juurde sobinuks lihtsa hobusesaba asemel hoopis lokkis juuksed. Liisi Eesmaa nii ei arva ja kiidab Laura lahendust: "Moodsamas visioonis ei pea pidulik etteaste olema kombineeritud lokiga."

Väärib märkimist, et meduusikleit valmis juba aastal 2012 ja ärkas nüüd taas ellu. "Huvitav on vaadata, kuidas seitse aasta tagasi disainitud kleit hakkab äkki taas oma elu elama. Oleks vaid Eestis rohkem artiste, kes julgeksid selliselt eksperimenteerida!"