LÕPUKS! Rolf Roosalu pääseb viimaks ometi Eurovisioni lavale esinema

 (5)
Rolf Roosalu
Rolf RoosaluFoto: Kuvatõmmis

"Ringvaates" käis täna külas juba aastaid Eurovisioni eelvoorudes ja Eesti Laulul osalenud Rolf Roosalu, kes tänavu lõpuks ometi saab esinejana suure eurolava ära proovida.

Päris lavale ta siiski enda sõnul ei pääse, kuigi enam-vähem. "Ilmselt kuskile kaugele-kaugele, kuhu keegi vaadata ei oska," sõnas ta saatejuht Grete Lõbule naerdes. Nimelt esitab Roosalu Koit Toome ja Laura Põldvere loole "Verona" taustavokaale, seda koos veteran-eurovisionistide Kaire Vilgatsi ja Dagmar Ojaga.

Esimest korda koges ta Eurovisioni möllu eelmisel aastal, elades lauluvõistlusele kaasa publiku seast. "See on kindlasti üks elu elamusi. Selline tehnika ja kõik see, mis seal kokku on pandud, on mega," kiidab ta Rootsis nähtut.

Roosalu isiklik lemmik tänavusel võistlusel on Belgia esindaja Blanche ja tema lugu "City Lights". "Ta on hästi ebaeurovisioonilik, aga mõnus kulg on selles laulus," leiab Roosalu.

Seotud lood:

Eestile kohta ennustades toetub ta teiste eurofännide oletustele ning pakub tulemuseks üheksandat kohta. "Paar kohta siia sinna," pakub ta.

Mida Rolf teistest osalevatest lugudest arvas, vaata "Ringvaate" saatelõigust.