Mart Normet öistest tehnilistest viperustest: kui midagi peaks kleidiprojektsioonidega juhtuma, laulab Elina lihtsalt veel tugevama emotsiooniga

 (35)
Mart Normet öistest tehnilistest viperustest: kui midagi peaks kleidiprojektsioonidega juhtuma, laulab Elina lihtsalt veel tugevama emotsiooniga
Foto: ERR

Tänahommikuses "Terevisioonis" tervitas kõiki hommikusi ärkajaid Eesti delegatsiooni juhi Mart Normeti reibas öine reportaaž Portugalist, kus vahetult pärast žüriile esinemist toimus pressikohtumine, mille raames said kõik ajakirjanikud üle pika aja Elina Nechayevat põhjalikult küsitleda.

Kuna Elina oli parasjagu hõivatud intervjuude andmisega, täitis Normet eetriaega sellega, et uuris Eesti etteaste telepildi eest vastutavalt režissöörilt René Vilbrelt, kuidas ta peaproovi tehnilist poolt hindab. “Läks ootamatult hästi, noodid kandsid, kleit püsis seljas, tunne oli väga hea,” sõnas Vilbre. Kahjuks selgus aga asjaolu, et Eurovisioni 1.peaproovi kohale on kerkinud tumedad tehniliste viperuste pilved — läbimäng, mida hindas tänaõhtuse etteaste tarbeks ka rahvusvaheline žürii, venis peaaegu tunni.

“Tõesti, paljud artistid tahtsid seetõttu uuesti esineda, aga õnneks meid see ei puudutanud,” kinnitas Normet. “Tegime hoopis green roomis nalja, et kui midagi peaks nende kleidiprojektsioonidega juhtuma, siis Elina laulab lihtsalt veel tugevama emotsiooniga ja see valge seelik on tal seljas niisama ka väga ilus ja me võime igal juhul olla väga uhked selle üle, millega ta Lissabonis hakkama saab!”