Minek! Eurovision on paisanud müüki enneolematult kallid piletid, mis lähevad kui soojad saiad

 (3)
Minek! Eurovision on paisanud müüki enneolematult kallid piletid, mis lähevad kui soojad saiad
Foto: AFP/SCANPIX

Eile pandi müüki Eurovisioni piletid. See aasta toimub lauluvõistlus Tel Avivis. Pileteid on saada nii proovidesse, poolfinaalidesse kui ka superfinaali. Kõige odavamad piletid algavad 72 eurost.

Kuigi praeguseks on finaali piletid välja müüdud, siis nende hinnad just kõige odavamad ei olnud. Kõige halvema nähtavusega pileteid sai rohkem kui 300 euro eest.

Saadaval on veel poolfinaalide pileteid, mille hinnad jäävad ka veidi madalamaks. Näiteks esimesel poolfinaalil saab 300 euroga parima koha lava ees. Sama ka teise poolfinaaliga. Kõikide poolfinaalide hinnad on veelgi odavamad. Näiteks finaali proovi saab vaadata ka vaid 242 euro eest.

Eelmisel aastal Prtugalis olid finaali piletite hinnad alates 35 eurost kuni 299 euroni. Aastatega on piletite hind meeletult kasvanud. Näiteks 2013. aastal sai finaali halvimad piletid vaid 42 euroga. Poolfinaalide odavaimad oli vaid 17 eurot.

Selle aasta piletite eriti kõrge hinna põhjus võib olla nii Iisraeli kõrgetes elamiskuludes kui ka rahastamise vaidluses valitsuse ja Kani vahel, vahendab news.com.

Täpsemalt loe Eurovisioni kodulehelt.