Mini-kokkutulek: Laura pole sugugi ainus Suntribe'i liige, kes tänavuseks Eurovisioniks Kiievisse põrutab!

 (2)
Mini-kokkutulek: Laura pole sugugi ainus Suntribe'i liige, kes tänavuseks Eurovisioniks Kiievisse põrutab!
Foto: Rauno Volmar

Tänavusel Eurovisionil oma kodumaad esindav Laura Põldvere astus laiema avalikkuse ette aastal 2005, mil osales Eurolaulu finaalvoorus nii oma soololauluga “Moonwalk” kui ka looga “Let’s Get Loud” ansambli Suntribe koosseisus.

Lauljatari mõlemaid laule saatis edu — “Moonwalk” jäi küll teiseks, kuid toona Kiiveis toimunud Eurovisionile sai ta sõita esikoha napsanud Suntribe’iga. Plikadepunt saavutas poolfinaalis 18. koha.

Kaksteist aastat hiljem on Laura taas Kiievis ja taas Eurovisionil. Lavale astub ta küll Koit Toomega, ent Ukraina pealinnas on oodata ka pisikest Suntribe'i kokktulekut. Laura ütles Kroonile antud intervjuus, et pärast Eesti Laulu võitu on temaga ühendust võtnud ja edu soovinud Suntribe'i kunagisse viisikusste kuulunud Jaanika Vilipo ja Mari-Leen Kaselaan, kellest viimane ka Kiievisse kohale sõidab.

"Meil on kokku lepitud, et näeme seal," on Laura elevil. "Saab äge olema. Mari-Leen mäletab kindla peale paremini kõiki neid ägedaid paiku, kus me kaksteist aastat tagasi käisime."

Lisaks Mari-Leen Kaselaanele sõidab Eurovisionile oma tütrele pöialt hoidma ka Laura ema Martina: "Emps tuleb tuleval nädalal, aga kedagi rohkem...ei tulegi."

Loe täismahus intervjuud värskest Kroonikast!