Ott Lepland meenutab Eurovisioni poolfinaali eel oma kogemust: laval lugu esitada on palju lihtsam kui ootusärevuses olla


Täna toimub Kiievis Eurovisioni II poolfinaal, milles astuvad eelviimastena üles Koit Toome ja Laura Põldvere palaga "Verona". Sel puhul rääkisime eurolauliku Ott Leplandiga, kes Bakuus lauluga "Kuula" tervelt kuuendale kohale jõudis.

"Neil oli ka väga tähtis õhtu juba eile, kus teadupärast päev varem on züriile esinemised," tõdes Ott ja lisas, et ega enam midagi eurolaulikutele soovitada polegi – neil on ilmselt juba küllaltki kõva keskendumine käsil.

"Tuleb lihtsalt üritada rahulikuks jääda, kuigi ma tean, et see on päris keeruline," sõnas Ott ja lisas, et ta ise ei olnud närvis, pigem olid liblikad kõhus. "Laval olles seda lugu esitada on palju lihtsam kui ootusärevuses olla," tunnistas Ott ja ütles, et lavale astudes on palju parem olla kui oodata, millal sind kutsuma tullakse.

Mida Ott veel Eurovisionist meenutas? Kas Oti jaoks on täismajale esinedes vahet, kas saalis istub 1000 või 100 000 inimest? Neile küsimustele saad vastuse videost!