PUBLIKU EKSKLUSIIV | Montenegro kurikuulus patsikeerutaja Slavko fännab Elina Nechayevat: ta on nagu haldjas “Sõrmuste Isandast“!

 (7)

Möödunud aasta Eurovisioni kahtlemata kõige meldejäävama numbri tegi Montenegro eurolaulik Slavko Kalezić, kes on sel korral möllutamas ka Lissabonis. Publikul avanes eksklusiivne võimalus palju kõneainet mehega kohtuda ja paar sõna juttu vahetada.

Sügisel tõi TV3 hittsaates “Su nägu kõlab tuttavalt” Daniel Levi Viinalassile võidu möödunud Eurovisionil palju kõmu tekitanud Slavko Kalezići uskumatult täpne kehastamine. Eesti muusiku etteaste jõudis ka Montenegro staarini, kes oli paroodiaga äärmiselt rahul. “Seda oli nii tore näha. “Su nägu kõlab tuttavalt” on üks mu lemmikuid saateid ja Daniel oli suurepärane. Ta tõesti kehastas mind nii lahedalt. Kostüüm, liigutused, laul — kõik oli täiuslik ja mul on nii hea meel, et ta võitis tol õhtul,” rääkis Slavko Publikule antud intervjuus.

Eestlastest fännab mees ka meie tänavust eurolaulikut Elina Nechayevat, kelle pala “La Forza” on jõudnud koguni tema playlisti: “Eurovisioni jaoks on see midagi veidrat, kuid positiivsel moel. Pole kahtlust, et ta on väga andekas, kuid ta on ka nii ilus. Ta on nagu haldjas “Sõrmuste Isandast“ — ta on imeline!” on Slavko meie Elinast suures vaimustuses.

Vaata lähemalt videost ja meenuta ka Slavko möödunud aasta Eurovisioni tulikuuma etteastet!