Suurbritanniat esindanud SuRie temalt mikrofoni haaranud mehest: mul on sinikad kätel

 (3)

Suurbritanniat sel Eurovisionil esindanud SuRie käis pärast intsidenti kohalikus hommikusaates, juttu vestmas, kus saatejuhid uurisid temalt ka eurolaval toimunud nõmeda intsidendi kohta.

Telekanalil ITV eetris olnud saate "This Morning" juht Holly Willoughby tundis lauljale kaasa. SuRie nägi etteastega palju vaeva ja oli nukker, et üks nõme vennike kogu šõu ära rikub.

Teine saatejuht Phillip Schofield uuris, millal SuRie aru sai, et lavaründaja tema poole teel on. "Siis kui ta oli siinsamas," vastas SuRie tõstes käe põse juurde. Saatejuhi pärimise peale, kas naine ka hirmu tundis, tõdes SuRie, et selleks aega polnud.

"Ta oli järsku seal, turvamehed olid tema juures sama kiiresti kui tema oli minu juures. Tema haaras mikrofoni mõneks sekundiks, aga laul mängis ikka edasi. Taustalauljad laulsid samuti edasi ja publik hõiskas. Ma plaksutasin koos publikuga kaasa, aga mul ei olnud lihtsalt mikrofoni. Ma pöörasin siis ümber ja nägin mikrofoni maas ning mõtlesin: see on ju minu oma. Ma korjasin selle üles ja lõpetasin laulu."

"Aga ta vigastas sind?" küsis saatejuht Schofield. "Mul on mõned sinikad kätel, sest ma hoidsin mikrofoni, aga minuga on kõik korras," vastas SuRie.