Victori lapsepõlvesõbrad Tel Avivis: lennupiletid pidime ise ostma, aga täna maksab tema jookide eest!

Kroonika Tel Avivis!

Iisraeli on sõitnud üle kümne Victor Crone sõbra ja pereliikme, kes on ka tänases poolfinaalis meie eurolauljat vapralt toetamas. Vahetult enne poolfinaali algust püüdis Kroonika tema neli lapsepõlvesõpra, Joakimi, Gustavi, Maxi ja Jesperi kinni ning uuris, kui tulihingelised “Stormi” fännid nad on ja loomulikult proovisid semud ka laulu ise esitada.

Victori teekonda on sõbrad toetanud juba Eesti Laulu poolfinaalidest saadik ning nii Tartu kui ka Tallinn meeldisid rootslastele väga. “Parim asi Eesti juures on toredad inimesed ja ka arhitektuur,” vastas Joakim.

Piinlikke Victori vahejuhtumeid ei nõustunud sõbrad avalikustama, kuid ütlesid, et laulja on alati just see, kes kõik naised endale sebib.

“Polnud küsimustki, et kas võtame Iisraelisse sõidu ette. Nii kui Victor Eesti Laulu võitis, siis teadsime, et tuleme siia,” ütles Joakim. Enne poolfinaali polnud sõpradel aga võimalust Victorit näha. “Ma arvan, et tal on kiire, proovid ja nii edasi… Ta on meil nüüd kuulus ka,” naljatas Gustav. Täna aga läheb sõpradel kindlasti peoks ning jookide eest peab tasuma tänase õhtu täht Crone.