VIDEO | Elina Nechayeva pärast Eurovisioni finaali: mind üllatas, et naaberriigid ja Põhjamaad meile väga punkte ei andnud

 (396)

Täna kõlas järjekorras 63. Eurovisioni lauluvõistluse lõpuakord. Võitis Iisraeli lauljatar Netta looga "Toy" ja Eestit palaga "La Forza" esindanud Elina Nechayeva platseerus kaheksandale kohale. Pärast võimsat õhtut kohtus lauljatar Eesti ajakirjanikega, et jagada oma vahetuid emotsioone ja rääkida edasistest plaanidest.

"Arvan, et see on suurepärane tulemus. Juba on võit selles, et olime finaalis. Tänavuste tugevate laulude hulgas olla esikümnes on ikka väga tore ja ma olen väga väga õnnelik selle üle," sõnas Elina oma viimasel Eurovisioni pressikonverentsil. Lauljatar lisas, et tegemist oli tema parima etteastega: "Mina andsin endast 200 protsenti."

"Mind ausalt öeldes üllatas see, et meie naaberriigid ja Põhjamaad väga punkte ei andnudki. Sinna me vist turneed ei tee," naeris ta. Samas sai ta kõrgeid punkte näiteks Moldovalt ja Portugalilt, mille üle on tal äärmiselt hea meel.

"Olen väga rahul nii meie tiimitööga kui ka oma esitusega ja ma arvan, et see on väga hea tulemus niivõrd teistsuguse laulu jaoks," ütleb Elina.

Vaata lähemalt videost!