VIDEO | Mart Normet Eurovisioni finaali jõudmisest: see on meie jaoks eesmärk, koht ei ole tähtis

 (3)
VIDEO | Mart Normet Eurovisioni finaali jõudmisest: see on meie jaoks eesmärk, koht ei ole tähtis
Kollaaž / Delfi

Tänavu viimast korda Eesti Laulu korraldanud Mart Normet paneb ameti lõplikult maha pärast maikuus toimuvat Eurovisionit Portugalis. Mees rääkis TV3-le, kuidas ta põnevusega ennustustabeleid jälgib ja mis eesmärkidega võistlusele üldse sõidetakse

"Reeglina ma ei vaata neid ennustusi," alustas Normet kõnelemist. "No sel aastal ei pääse sellest. Eesti on absoluutselt kõikides ennustustes TOP3-s ja läbivalt kipub olema see number kaks positsioon, mis on ju uskumatu," rõõmustab mees.

"See on meie jaoks eesmärk," räägib Normet, et lõppvooru pääsemine on kindel siht. "Kõige tähtsam on Eesti jaoks see, et me saame Eestit tutvustada 2x3 minutit. See on maailma kõige suurem telesaade, suurem kui Super Bowl. Minna sinna tegema Eestile reklaami on kõige tähtsam. Koht ei ole tähtis, sest see laul läheb kindlasti südamesse ja see kindlasti mõjub. Nii et juba see, kui me saame finaali, on super," jagab mees strateegiat, et Elina Nechayeva võiduloo "La Forzaga" ei minda mütsiga lööma, vaid Eestile reklaami tegema.