VIDEO: Uskumatu lugu! Koit Toome mängis Ukraina ekspresidendi villas haruldasel klaveril "Veronat"

 (41)
VIDEO: Uskumatu lugu! Koit Toome mängis Ukraina ekspresidendi villas haruldasel klaveril "Veronat"
Kuvatõmmis

Eesti Eurovisioni delegatsioon külastas täna üht "hullumeelset" paika. Nimelt käisid nad ekskursioonil Ukraina ekspresidendi villas ning muu uskumatu nägemise hulgas istus ka Koit Toome haruldase Steinway klaveri taha ning tiim lasi lahti tänavuse eurolaulu "Verona". Kaasa laulsid ka meeskonna imetabased taustalauljad Dagmar Oja, Kaire Vilgats ja Rolf Roosalu. Samasugune klaver oli ka John Lennonil ning sellisel pillil kirjutas ta oma pala "Imagine".

"Käisime täna ühes täiesti hullumeelses kohas. Ukraina eks-presidendi “majas”, mis on tegelikult 140-hektari suurune kompleks, kus palju hooneid, tohutu park, loomaaed ja mis kõik veel. President Yanukovich ise põgenes Ukrainast 2014. Rahva raha eest oma majja paigaldatud kullast bideed (imetlege mu pilti kullast vääriskivisega peldikuharjaga!) ega ukselinke ta kaasa ei võtnud, küll aga palju hinnalisi maale," kirjeldab delegatsiooni juht ja Eesti Laulu lõpuboss Mart Normet.

Seotud lood:

"Sellegipoolest on tema pööraselt luksuslik elamine eraldi vaatamisväärsus Kiievist 50-minutilise autosõidu kaugusel.
Elutoas asub ka Steinway limiteeritud väljalaskega klaver (maailmas neid 25 tükki), mis on täpne koopia sellest, millel John Lennon kirjutas laulu “Imagine”. Milline iroonia! Mõistagi kasutas meie kamp ära võimaluse puhastada energeetiliselt seda paika, kus toimetas peast segi läinud riigiametnik," jagab Normet oma vaimustust.

"Kas ma seda juba ütlesin, et tal oli sise-tennisehall, keeglirada, väärispuidust sisekujundus, maa-alune uhke tunnel, mis ühendab omavahel maju... Ulme."