VIDEOD: Võitjad ette aimata? VAATA, kuidas tegid lavaproove Kiievi Eurovisioni ennustatavad favoriidid

 (23)
Francesco Gabbani
Francesco Gabbani Foto: Andres Putting

Eurovisioni esimene poolfinaal ootab ees juba ülehomme ning täna avatakse Kiievi Eurovision uhke punase vaiba peoga juba täna õhtul. Veel enne kui võistlus on alatagai jõudnud, on juba kihlveokontorite ning fänniklubide hääletuste põhjal välja kujunenud tugevad liidrid, kelle edus enam keegi ei kahtle. Jääb vaid küsimus - kes skoorib esikoha?

Esmakordselt on Eurovisioni lauluvõistlus võimaldanud YouTube'is vaadata eksklusiivset proovimaterjali – piilukaadreid sellest, mismoodi esinejate show'd telepurgis välja hakkavad nägema. Võidukandidaadid Itaalia, Rootsi, Portugal ja Bulgaaria rebivad tihedalt teineteise kannul (kuigi itaallane Francesco Gabbani on mitteametlikult juba ammu justkui kindlaks võitjaks tituleeritud) – vaata ja otsusta, kes on parim!

Portugali laulja Salvador Sobrali asemel tuli lavaproovides tema asemel kaamerate ette hoopiski laulu autor ning laulja õde Luisa Sobral. Nimelt on laulja ise tervisega kimpus ning viibis veel hiljuti songadega haiglaravil. Ta peaks Kiievisse kohale jõudma siiski täna õhtul. Muuseas, Portugali lauljale on Eurovisionil lausa oma lava püsti pandud – sedavõrd eriline on see kaunis väike laul. Kas ta tümpsuvatele eurohittidele ära suudab teha, sõltub juba miljonite televaatajate häältest.

Seotud lood:

Portugali esitus originaalis: