Võimas! Eurofännid valisid Elina Nechayeva proovi esimese poolfinaali parimaks

 (78)
Eurovision 2018 29.04.2018
Eurovision 2018 29.04.2018Foto: Andres Putting

Eurovisioni uudiseid koondava lehekülje Escunited lugejad valisid esimese poolfinaali proovide videote põhjal parimaks etteasteks Elina Nechayeva "La Forza".

Võimsa lavašõu ja lauluga Elina Nechayeva kogus Escunited'i hääletuses 26 protsenti häältest, teisele kohale jäi Bulgaaria, mille poolt hääletas 14 protsenti küsitluses osalenutest. Üllatuslikult jäi sellel hääletusel praegust Eurovisioni ennustustabelit juhtiv Iisrael aga viiendale kohale.

Eurofännide blogi Wiwibloggs viis oma lugejate seas läbi samasuguse küsitluse ja nendegi tulemustes oli Elina Nechayeva esikohal. Tervelt 1736 inimest andis oma hääle Elinale. Wiwibloggsi tabelis oli Iisrael alles seitsmendal kohal, saades 7,41 protsenti häältest.

Ka eurovisionilehe Eurovoxx ajakirjanikud kiitsid Elina etteastet taevani. "Vau! Kui kellelgi oli varem kahtlus, kas Elina suudab selle loo vokaalselt ära esitada, siis ta tegi seda täna umbes neli korda," kiitis Andy. Tema sõnul oli Eesti etteaste järel ka pressiruumis kõige võimsam reaktsioon. "Ausalt öeldes on Eestil suur tõenäosus võita," lisas Jess.