Wiwibloggs kritiseerib Iisraeli võimetust: tormi-efekt peaks olema hetk, kui inimesed otsustavad "ma helistan Eesti poolt"

 (7)
Wiwibloggs kritiseerib Iisraeli võimetust: tormi-efekt peaks olema hetk, kui inimesed otsustavad "ma helistan Eesti poolt"
Foto: Instagram

Eurovisioni kuulsaima fänniportaali Wiwibloggs eestvedaja William Lee Adams, kelle varasemad ennustused ja professionaalsed arvamused on riikide saatusi osanud ette näha kõige täpsemalt, tõdeb, et „Stormi” võimalused finaali tormata olenevad ainult tehnilisest õnnestumisest.

Pressikeskuses maailma juhtivat blogi pidav Adams, kes on ka Eesti Laulu aastaid aktiivselt jälginud, tunnistab: „Eesti Laulul me nägime „Stormi”, mis keerles Victori ümber, see oli imeline ja näitas, kui arenenud see tehnoloogiliselt on. Kuid siin Tel Avivis pole nad suutnud seda paika saada. See valmistab pettumust, et Iisraeli produktsioonitiim pole seda käima saanud. Ma kardan, et see on raskem, kui nad alguses arvasid."

"Eurovisionil sa pead laulma otse, sa ei tohi midagi eelsalvestada. Victor peab laulma otse, aga visuaal, kus torm on ekraanil, peab olemas olema juba enne. Aga tema hääl ei ole sünkroonis selle varem filmitud pildiga. See rikub efekti ja selle loo draama, mis peaks olema loo kliimaks – torm on see hetk, mil inimesed ütlevad: „Ma helistan Eesti poolt!”" sõnab Adams, et nuriseda tasuks Iisraeli tehniliste oskuste üle.