Armastuse horoskoop: Loe, millised on erinevad tähemärgid armununa!


Armastuse horoskoop: Loe, millised on erinevad tähemärgid armununa!
Foto: Unsplash.com

Kindlasti oled kuulnud kuulsat tsitaati - "Esimene armastuse ohe on viimaseks mõistuse ohkeks." Kuid kuidas aru saada, millal kõlas viimane mõistuse ohe?

Astroloogia tuleb sulle siinkohal appi, kui soovid mõista oma kallima või ihaldusobjekti sügavamaid vajadusi ja tema käitumist tunnetekeerises.

Tulemärgid - Jäär, Lõvi, Ambur


Jäära õnnetud austajad peavad läbima arvukalt tunnete ja närvide kontrolli enne lõppfinaal jõudmist, mida ilmestavad igavese truuduse vanded ja vanaema tuntud pirukate söömine. See, et finaliste on tavaliselt aga nii vähe, ei morjenda Jäära ennast sugugi.

Lõvid on temperamentsed ja elevil, kui nad on väljavalitu leidnud - tavaliselt leiavad nad neid suhteliselt sageli, mis teeb kogu asja olemuse pehmelt öeldes keeruliseks. Nad on ka võimelised reetma oma praegust armsamat eeldusel, et teine sellest teada ei saa. Ta lihtsalt januneb pidevalt uue järele aga vanal ja äraproovitul on ka samas raske minna lasta.

Ambur on armastuse vallas sageli tegevusetu, kuid see tuleb talle igati kasuks. Sageli teeb tema väljavalitu ise esimese sammu ning see hoiab ära kaose. Tegutsema hakates ei suuda lihtsalt keegi enam midagi Amburist aru saada.