FOTOD JA VIDEO | "Kõhnaks majas" nimetatud tavapäratu kujuga elumaja on sotsiaalmeedias omajagu segadust tekitanud: kuidas seal elada saab?


FOTOD JA VIDEO | "Kõhnaks majas" nimetatud tavapäratu kujuga elumaja on sotsiaalmeedias omajagu segadust tekitanud: kuidas seal elada saab?
Foto illustratiivne: Pixabay

TikTokis kasutajanimega eli.korn_ postitav noormees jagad jälgijatele videot elumajast, mille tavapäratu kuju on omajagu poleemikat tekitanud.

USAs Illinoisis asuv maja, mida kohalikud teavad kui "kõhn maja" või "koogimaja" on sotisaalmeedias kogunud tohutult populaarsust, sest paljudele jääb segaseks, kuidas sellises hoones on üldse võimalik elada, vahendab Mirror.

Üle 104 ruutmeetri suur maja on müügis 270 000 USA dollariga. Olenemata tavapäratust kujust mahub majja kolm vannituba ja kaks magamistuba. Lähemal vaatamisel selgub, et maja pole siiski nii peenike kui ühelt poolt otsast näib. Nimelt on "koogimaja" nimetus pandudki tordiviilule sarnase kuju järgi. Omanik selgitab, et ehitas hoone vastavalt krundi kujule, mille suisa uskumatult odava hinnaga sai.

Mitmel Eli jälgijal tekkis aga kohe küsimus, et kuidas sellise planeeringuga majas on üldse võimalik elada. "See pole maja, see on koridor," tõi üks välja. "Selle maja kuju ajab mu endast välja," tunnistas ka teine.

Maja müügikuulutust vaata SIIT.

@eli.korn_

Reply to @michaeljaxonmask ##greenscreen im not sure if anyone is still living there tho so don’t try and show up lmao ##fyp ##skinny ##skinnylegend

♬ Mi Pan Su Sus - itzmilpops