HUUMOR: Kas purjus peaga tantsid või kipud hoopis kaklema? Loe, millega sinu tähemärk baaris silma paistab!


HUUMOR: Kas purjus peaga tantsid või kipud hoopis kaklema? Loe, millega sinu tähemärk baaris silma paistab!
piltShutterstock

See, et eestlane pitsi ei sülita on juba vana teada tõde. Mida teevad aga erinevad tähemärgid baaris? See lustakas horoskoop annab muheda ülevaate ja ajab ka kõige ebausklikuma naerma.

Jäär tormab sellise kiirusega baarileti juurde, et turvameeski uksel ei saanud aru, mis temast mööda tuiskas. Tellib 10 vodka shotti - lähevad alla minutiga, paar õllet ja kokteiliklaas näppu ja paneb suitsu põlema ning pidu võib alata.

Sõnn tuleb autoga. Kõnnib rahulikult baarileti juurde ja tellib Iiri kohvi ja otsib endale mõnusa nurgalaua, jäädes nautima pehmel sohval, mõnuledes joogi soojusest ja sigarist. Teised saavad tantsida.

Kaksikud saabuvad baari tantsides. Uksel flirdib turvamehega, põikab WC-sse, kohtab tuttavaid ja leiab lõpuks baarileti üles. Tellib energilise-virgutava kokteili ja suundub tantsupõrandale. Kes küll nüüd suudaks paigal püsida?

Vähk ei oleks meeleldi tulnud baari. Tal on niigi kodus mõnus sohva toanurgas. Hiilib nagu muuseas baari, otsides vanu tuttavaid ,et saaks mugava koduse olemise. Baarist saab õlle ja silmates vana tuttavat, hiilib sinnapoole.

Lõvi astub baari pilkupüüdvas säravas riietuses. Ta suundub elegantse sammuga baarileti poole, lootes, et kõik märkavad. Tellides vahuveini, jääb baarileti äärde istuma, rahulolev naeratus näol.

Vahepeal:

Jäär on tüli norinud juba 3 inimesega. Kaksikud on käinud oksendamas, tutvunud poolte baari töötegijatega ja kõigi baari külalistega. Vähk jutustab 85-aastase onuga maailma asjadest. Sõnn istub nurgas sohval, ikka sama irish coffeed rüübates.

Neitsi astub uksest sisse. Kuidagi ei oleks tahtnud tulla siia lärmi sisse. Kodu vajab ju koristamist... ja riided oleks vaja ära triikida. Hiilib märkamatult baarileti juurde ja tellib mahla: võiksid vähemalt normaalset muusikat mängida.

Kaalud saabub uues, lõhnavas riietuses. Flirdib turvamehega laialt naeratades. Suundub baarileti poole ja tellib ilusa, magusa ja seksika kokteili. Märkab Neitsit ja tõdeb, et kuidas mõni võib olla baaris nii tavalistes riietes.

Skorpion tuleb mootorrattaga. Nahka riietunult astub baarileti juurde, täna peab seksi ja rock'n rolli saama. Tellib vodka tooniku ja joogi, mida kutsutakse Terrible death. Heidab silma Kaalule ja liugleb rahva sekka..

Vahepeal:

Jäär on välja visatud baarist, kuna noris tüli turvamehega (kuid mingil imekombel on ta taas platsis). Kaksikud kadusid WC-sse kahe mehe ja kahe naisega. Vähk seletab innukalt tukastunud vanaonule maailmaasju. Lõvi räägib ta ümber kogunenud austajatele oma värvikast elust. Neitsi vaatab ükskõikselt seda maailma minekut. Sõnn istub nurgas sohval, ikka sama Iiri kohvi rüübates.

Ambur saabub baari seltskonnaga, tellib Long Island'i ja tormab tantsu põrandale 80'ndate diskolugude saatel. Varsti jääb tantsupõrand talle kitsaks ja tants jätkub laudadel.

Kaljukits tuleb üksinda. Tal on just masendushoog peal. Tööasjad suruvad peale. Võtab vodka-koola ja otsib endale vaba laua ja hakkab uusi tööasju mõtteis plaanima.

Veevalaja saabub rõõmsas tujus, mõnus on taas uusi inimesi kohata ja vabalt pidutseda. Baariletilt võtab siidri ja peatub, et Vähiga poliitika üle vaidlema hakata.

Kalad saabuvad natuke enne baari sulgemisaega. Ta on joonud head põhjad juba kodus ja näeb tõsist vaeva, et turvamehest mööda pääseda. Baariletilt võtab kiiresti joogi ja läheb tantsu- põrandale viimast aeglast tantsu tantsima.

Loe veel: Kuidas kulgevad asjad saunas?